enes batur Twitch Sözlük

enes batur

11. Yabancılar tarafından ismiyle "Anus Butter" diye dalga geçilmeye başlanan, JT adlı youtuber tarafından yabancı youtuberların içeriğini çaldığı hakkında yabancı sosyal medyada afişe edilen rezilliğimiz. Hayır bir de Türkiye'nin en çok subscriberı olan adam içerik çalıyor diye dalga geçiliyoruz, Barış Özcan gibi kanallarımız da var ama işte ülkemizin kalitesi "Anus Butter" ile belirleniyor, e adamlar haklı, ilgi duyduğumuz şeyler aptallık, salaklık, hırsızlık...


+5 | 23-08-2019 16:59
12. Halbuki liselerde yabancı dil eğitimi adam gibi verilse hiç gerek kalmayacak bunun gibilerine. Anus Butter mevzusunu vatan mevzusu haline getirenler de öte yerde havlasınlar.

Tanım: Çoğunluğu 18 yaş altı kitleye sahip olan ve bundan milyor milyon dolarlar kazanan, Acun Ilıcalının bile dikkatini çekmeyi başarmış Youtuber.

Aynı zamanda şu anlık Türkiye'nin en büyük youtuberıdır. Millet olarak her seferinde nasıl sıçmayı başarıyoruz? Bu da ayrı bir tartışma konusudur. Bari internet ortamında doğru düzgün insanları göklere çıkarsaydık. Her alanda yerin dibindeyiz. Sonumuz hayrolsundur.


0 | 23-08-2019 18:44
13. 21.yy a yön verecek bir lider adayı.


0 | 26-03-2020 02:01
14. Yaptığı iş takdir edilecek ödül verilecek birisi olmadığını düşünüyorum veya en iyisiyim "ben kralım" number1 TÜRKİYENİN EN BÜYÜK BİREYSEL kanalı diye ego tatmin etmesine gerek yok çünkü yurtdışından gördüğün içerikleri Türkiye de uyguluyorsun olay bu.Sokaktan geçen 10 kişiden 3'ü aynı beceriye sahip zamanında pewdie'nin tarzını benimsemişti daha samimi buluyordum şimdi daha kasıntı birisi olmuş ama yine birilerine özeniyor.He kendisiyle bi kaç olay dışında sevmediğim bir huyu yok.Tek düze basit bir youtuber,çocuğum olsa izletmem muhabettine girmeyceğim çocuğum olsa youtubeda hiçbir şey izletmem tamamen vakit kaybı kendileri eğlence içeriği diyor daha eğlenceli şeyler vardır gülmeme challange daireden çıkma challengelardan.


0 | 26-03-2020 15:19
/2
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/2