wtcn Twitch Sözlük

wtcn

321. çağrının bbl'den ayrılması o kadar batmış ki watch party yayınında dalga geçerek 'kendi ekibine zaman ayırmak istedi' deme ihtiyacı duymuş egoist yayıncı. çağrı bbl'den ayrıldığını ilk açıkladığında da ferit bey kendi discorduna girip 'başka siktir olup gitmek isteyen var mı' demişti.

işine geleni yala gelmeyenle dalga geç..


0 | 20-07-2023 20:13
322. @Therian min 15k izlenen adamın içeriğine sponsor ayarlayamayıp keyfe keder yayın açan efe uygaç'a zorlu psm'de içerik yaptırırsa hazmedemez, gerçekten çok komik ve zavallı duruyor yayınlardaki tavırları


+1 | 22-07-2023 22:20
323. kickten gelen teklifi reddetmiş yayıncı. daha önce bu tarz olaylarda hiç batırdığını görmedim ama şimdiyse durum farklı. türkiyeden çekilmiş bir twitch ve bu platforma verdiği önemi azaltan bir bezos var. bu sefer hata yaptı mı? bunu zaman gösterecek.


0 | 15-01-2024 21:01
324. an itibariyle eskilerden olup twitchte kalan iki yayıncıdan biri. diğeri de unlost. bugünkü yayınında eğer kick kendini daha fazla geliştirirse ve twitch de yerinde sayarsa belki düşünürüm ama şu an geçmeyi düşünmüyorum dedi. aşırı garantici bir yayıncı ve üst entryde belirttiğim daha önce hiç batırdığını görmedim söyleminin altını dolduran da bu bence. elraenn başlığında içime sinmeyen şeyler var demiştim. birincisi kickin birebir twitch kopyası olması. bir rakip platformdan beklenti olarak özgün olmasını beklersiniz. bu kadar tesadüf ne bileyim biraz fazla. ikincisi birkaç globalde ün yapmış yayıncı dışında adeta bir tr platformuna dönüşmesi. burası da içime sinmiyor. üçüncüsü kickin gelir kaleminin olmaması. gelirlerin yüzde 95i yayıncıya gidiyor. üstelik sözleşme gideri var ve neredeyse hiç gelir yok. evet stake falan, umursamıyorlar ama nereye kadar. son olarak da verilen sözlerdeki gecikme. 3 ay oldu hala daha tv app problemi çözülebilmiş değil. abonelik ücreti de trnin alım gücüne uygun değil.

tüm bunlar sonucunda tr yayıncıları için bir gelecek göremiyorum kick platformunda. xqc, adinross vs. yayınında 1-2 kumar oynayıp platformun sahiplerine para kazandırabilir ama bizde o da yasadışı olduğu için orası da yok. muhtemelen bizimkilerin kafasında sözleşmedeki parayı alayım da gerisi önemli değil twitche döneriz bir sorun olursa gibi bir düşünce var. yalnız şöyle bir kötü senaryo düşünüyorum da. daha önce de benzeri olmuştu. twitchin trye tekrar önem vermesi. kickin ise önemini azaltması. twitchte kalanların sözleşme hakkına sahip olması ve kicke gidenlerin olmadığı bir senaryo. kick sunucularının amazonun sunucuları olduğunu da düşününce. hiç uzak bir ihtimal değil. twitch de sözleşme sundu mu öyle 2-3 ay sunmuyor kick gibi o da var. tabii bu adı üstünde bir senaryo ama oldukça gerçekçi.


0 | 13-03-2024 04:06 - 13-03-2024 04:07
325. Konuştu konuştu sonuç olarak bu elemanda kicke geçti


0 | 24-05-2024 06:28
326. kasıntı hallerinden gına gelen, yüz görmekten şımarık bir budalaya dönüşen, eskinin garibanı, yeninin para ile oynayan yayıncısı.


0 | 28-05-2024 20:45
327. 2024 yılında hala izlenen zamanında şansı yaver gitmiş lise terk. geçen twitterda önüme yeni yayınlarından kesit düştü adam cs kasası açıyor ahahaha. acıyorum bu adamı izleyenlere.


0 | 30-05-2024 09:26 - 30-05-2024 09:27
328. da1mon'un yayında Gaismiş Tierlistmiş 100T miş zırvalayıp durdu Gais twitterdan karşılık verincede takımının başarılarıyla cevap veremedi tabii ki (olmadığı için) onun yerine başka yerlere çekti.Elemanın takımının tek başarısı lego kero ile falan Türkiye şampiyonluğu ama Hatayspor Başkanının çıkıp Barcelona şampiyonlar liginde son sekize kaldı ne leş takım demesi gibi takılıyor.Gais takımdakilerin parasını vermediniz Aslan 6 aydır maaşını alamıyor Vladın maaş 8 ay ödenmedi dediğinde Aslan 6 ay alamadığım oldu ama şuan aldım dedi.Vlad da şuan BBL içinde olduğu için tam konuşamadı maaşı geç aldığım oldu ama şuan ödenmemiş param yok gibi bir şeyler söyledi.Wtcn da bunları gösterip kendini teselli ediyor ama hiç demiyor ki bize Partnerlikten yatan paralarla 6 ay 8 ay maaş ödemedik ama Kulüp sahiplerimizden biri Club Club gezip kaç bin dolarlık ayakkabılar kıyafetler alıyor.Zaten bunu çözse Partnerliğin averaj takımı olmak yerine ülkeyi temsil ederlerdi.Partnerlik sözleşmemiz var diye rahat takılıyor keşke bi küme sistemi getirselerdi 3 yıl kümeye düşüp kepaze olunca da başarı sağlamış kişilere çene çalabiliyor musun göreydik xd
Neyse wtcn için söylenebilecek tek şey ALIŞMIŞ KUDURMUŞTAN BETERDİR artık averaj takımı olmaktan zevk alıyorsunuz sende itiraf et ferit eskiden FUT haterlığını bu kadar göstermiyordun ama play off için tek map almanın yeterli olacağı FUT maçında rakibin sana 1 map satmadığı için mi kuyruk acın yoksa hakkınla rakip takımla boy ölçüşemediğini anladığından dolayı işi Twitter da Fenerlilerin şampiyon olamadıkça gazı başka türlü aldıkları yöntemini BBL başarı elde edemedikçe sen mi yapıyorsun?


0 | 30-05-2024 20:23 - 30-05-2024 20:30
/33
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/33