Twitch Sözlük

gündem

Twitch Sözlük Yeni Yazar AlımlarıTwitch Sözlük tarafından seçilen başlık

Merhaba sevgili yazarlar ve çaylaklar.
Öncelikle bu duyurunun tamamen çaylak üyeleri ilgilendirdiğini ve onlarında bu duyuruyu beklediğini bildiğimi belirtmek isterim.

Yazar alımı konusunda geçtiğimiz aylarda oldukça düşük sayıda alım gerçekleştirebildik. Bunun sebebi ise mevcut panelimizde bulunan eksikliklerden kaynaklanmaktaydı. Yeni geliştirdiğimiz modül an itibariyle yayında ve bu modül sayesinde yazar alımlarını gerçekleştirme konusunda yönetim ekibi olarak oldukça rahatlamış olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yeni sistemde artık 10 entry sayısını geçtiğiniz zaman çaylak listesine alınıyorsunuz. Yazarlığınız için değerlendirmeniz yönetim ekibi tarafından belirli kriterlere göre yapılmaktadır.

Nedir bu kriterler? Sözlükte ne kadar aktifsiniz, entrylerde kullandığınız dil hem Türkçeye hem de sözlük lugatına uyuyor mu, başlıklara girmiş olduğunuz entryler gerçekten düşünerek mi yazılmış yoksa baştan savma şekilde mi, içerikleriniz ne kadar tanım içeriyor.. gibi gibi kriterleri göz önüne alarak sizleri değerlendirmekteyiz.

Artık çaylak listesindeki durumunuzu profil sayfanızdan takip edebileceksiniz.

Gerektiği durumda başvurunuzun bekletilebileceğini bilmenizi isteriz. Hesabınızı uygun görmediğimiz durumda çaylak listesinden 15 gün süreyle çıkarılıyorsunuz ve bu 15 günün sonunda sistem sizi otomatik listeye tekrar dahil ediyor.

Müjdeli haberin mesaj kutunuzda belirmesi dileğiyle. İyi eğlenceler!


+8 | 22-08-2019 01:38

BeyazSakalOnuron

Kendisini Knight Online aracılığıyla tanıdım. Ko aleminin Müzisyeni denebilir oyun yeteneği tartışılır, ama eğlenmek gülmek istiyorsanız oyun için değil kafanızı boşaltmak için izleyebilirsiniz.

Not: Kendisini Öksürük reis, hastalık hastası, 2 hafta da bir ev değiştiren yayıncı olarak da düşünebilirsiniz.

+Selam yayında mısın?
+Barzo ve a.Niyazi nickli takipçisi adamdır. yeri gelir onurdan cok eğlendirirler donate savaslarıyla

Edit: Twitch de ilk ban yediğim kanaldır :D Kanal mesajlarına bakılırsa eger cok argo yada küçük düşürücü mesajım bulunmaz, çekilişler görünür. Lakin kim banladı merak dahi etmiyorum. Buradan yayıncıya ve garip chatine teşekkür ediyorum, izledikçe insana tiksinti getiren bir kanal durumunda 2 ay izledikten sonra farkettik :D Banın sebebi büyük ihtimalle Mikyass tarafını seçtiğim için olabilir lul


0 | 08-11-2019 01:54 - 14-01-2020 00:48

Elraenn

Taze yayıncı, noobstarda 1. olacağını düşünüyorum.


+15 | 24-04-2018 02:35

Eren Aktan

Boşlukdüzü,rölanti,serbest kürsü,nopestar,şeytanın avukatı,radyo kafası vb içerikleri olan yayıncıdır. Seksi Beden olduğum için mutlu olduğum, güneş gözlüğü ile aşırı cool olan geek yayıncı Eren Aktan.


+10 | 28-05-2019 15:33
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın