istatistik Twitch Sözlük

istatistikler


toplam başlık sayısı: 1365
toplam entry sayısı: 23082
toplam kullanıcı sayısı: 5598

en çok beğenilen yazarlar

# yazar puan
1 Okeanix 1076
2 dogrucudavut 1033
3 vasifsizhunter 963
4 Solyd 809
5 tractatus 784

açılan son başlık: yayıncıların bit olayını bilmesine rağmen susması

" neden herkes bu olayı es geçiyor? sürüyle 100 150 izlenen dandik adama bu teklifler gitti de "büyük" yayıncılara gitmedi veya onların kulağına gitmedi mi sanılıyor? hepinizin bu platformdan izledikleri var, hepinizin izledikleri insanlar bunu bilmesine rağmen aylarca belki yıllarca sustu.

(bkz:)
denen güya twitchin temiz insanlarından birinin, kardeşi
(bkz:)
bu işe bulaşmış. sizce
(bkz:)
'in haberi yok muydu? neden bu olay birileri tarafından ifşa edildikten sonra konuştular? ki konuştular dediğimiz de bir iki kelam edip yine aynı kişilerle arkadaşlık ettiler :D izlediğiniz herkes biliyordu bunu.
(bkz:)
mu izliyorsun kardeşim? biliyordu, sustu.
(bkz:)
mı izliyorsun? biliyordu, sustu.
(bkz:)
mi izliyorsun? o da biliyordu ve sustu.
(bkz:)
mi izliyorsun? evet, birkaç kez bahsetti ama en yakınım en kötü haltı yese bir şey demem diyen adam. kim bilir neler biliyor da anlatmıyor.

merak ediyorum, birilerinin başkalarının paralarını çalarak iyi hayatlar sürdüğünü bildikleri halde suratınıza baka baka yayın yapan bu insanlarla ilgili hisleriniz hiç mi değişmiyor? izlemezseniz duramıyor musunuz? niye hesap sormuyorsunuz? "


girilen son entry: nimo tv

" he he nimoyu büyütecek he. ulan ninjayla shroud microsoftun mixer ini büyütemedi de ahmet çin malı nimoyu büyütecek. yalnız ahmet de biliyor bişeyi büyütemeyeceğini de kendini nası pazarladıysa adamlara, adamlardan ciddi para almıştır. şöyle büyütürüm böyle yaparım diye söğüşledi adamları. 1 sene sonra da twitch bana mesaj attı buzlar eridi deyip geri döner. adamlar yolunda ama bunu delikanlı gibi söyleyecek karakter olmadığından bahaneler bahaneler…

onu bunu geçin de yıllık kaç kopardı nimodan? helal olsun adamlara çinlileri bile koparıyor ülkeye döviz sokuyorlar. ahhehahhe "

bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın