Twitch Sözlük

gündem

Twitch Sözlük Yeni Yazar AlımlarıTwitch Sözlük tarafından seçilen başlık

Merhaba sevgili yazarlar ve çaylaklar.
Öncelikle bu duyurunun tamamen çaylak üyeleri ilgilendirdiğini ve onlarında bu duyuruyu beklediğini bildiğimi belirtmek isterim.

Yazar alımı konusunda geçtiğimiz aylarda oldukça düşük sayıda alım gerçekleştirebildik. Bunun sebebi ise mevcut panelimizde bulunan eksikliklerden kaynaklanmaktaydı. Yeni geliştirdiğimiz modül an itibariyle yayında ve bu modül sayesinde yazar alımlarını gerçekleştirme konusunda yönetim ekibi olarak oldukça rahatlamış olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yeni sistemde artık 10 entry sayısını geçtiğiniz zaman çaylak listesine alınıyorsunuz. Yazarlığınız için değerlendirmeniz yönetim ekibi tarafından belirli kriterlere göre yapılmaktadır.

Nedir bu kriterler? Sözlükte ne kadar aktifsiniz, entrylerde kullandığınız dil hem Türkçeye hem de sözlük lugatına uyuyor mu, başlıklara girmiş olduğunuz entryler gerçekten düşünerek mi yazılmış yoksa baştan savma şekilde mi, içerikleriniz ne kadar tanım içeriyor.. gibi gibi kriterleri göz önüne alarak sizleri değerlendirmekteyiz.

Artık çaylak listesindeki durumunuzu profil sayfanızdan takip edebileceksiniz.

Gerektiği durumda başvurunuzun bekletilebileceğini bilmenizi isteriz. Hesabınızı uygun görmediğimiz durumda çaylak listesinden 15 gün süreyle çıkarılıyorsunuz ve bu 15 günün sonunda sistem sizi otomatik listeye tekrar dahil ediyor.

Müjdeli haberin mesaj kutunuzda belirmesi dileğiyle. İyi eğlenceler!


+8 | 22-08-2019 01:38

Elraenn

Taze yayıncı, noobstarda 1. olacağını düşünüyorum.


+17 | 24-04-2018 02:35

Toqtir

Bir izlemeye başladığında bırakmak isteyemeyeceğiniz, bağımlılık yapan, şuan kanalında boncuk kuş olduğum, gelecekte çok güzel yerlere gelicek olan, izleyiciler arasında kazak türkü olduğu söylentileri olan tatlış sevimli, Eskişehir'de çizgi film ve animasyon okuyan aynı zamanda mumblebros üyesi olan, biricik baba kuşumuz olan twitch yayıncısıdır.


+17 | 22-04-2018 02:54

Gamer olmaya adım attığınız ilk oyun

ben geymır değilim sadece oyun oynuyorum


+1 | 17-05-2018 22:35

glaxycsgo

Sesi tahrik eden yayıncı. Oldukça kalitelidir yayınları. Seveni boldur lakin yayınları çok nadir açar son zamanlarda. This is POMPİK guys.


+14 | 21-04-2018 19:04

jahreinle elraenin yayınlarının çakışmaması

Hiç dikkat etmezdim ama birbirleriyle atışmaya başladıklarından beri çok ama çok nadir denk geliyorlar. Gözüme batar oldu istemsiz. Yani çatışıyormuş gibi gösterip, içerde *kanka bugün ben açıcam* gibi bir olay mı var dedirten durum.


+1 | 24-02-2021 21:52

rraenee

(bkz:)
da igor karakterini canlandıran, gerçek adı mert olan yayıncı. rp yayınlarının aksine rp dışı yayınlarından çok daha keyif aldığım insan. özellikle IRL yayınları, verdiği tepkiler inanılmaz samimi ve çok sarıyor. teamelraenn içinde tuğkan abiden sonra en sevdiğim insan.


+12 | 04-10-2020 15:49
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın