Twitch Sözlük

gündem

Twitch Sözlük Yeni Yazar AlımlarıTwitch Sözlük tarafından seçilen başlık

Merhaba sevgili yazarlar ve çaylaklar.
Öncelikle bu duyurunun tamamen çaylak üyeleri ilgilendirdiğini ve onlarında bu duyuruyu beklediğini bildiğimi belirtmek isterim.

Yazar alımı konusunda geçtiğimiz aylarda oldukça düşük sayıda alım gerçekleştirebildik. Bunun sebebi ise mevcut panelimizde bulunan eksikliklerden kaynaklanmaktaydı. Yeni geliştirdiğimiz modül an itibariyle yayında ve bu modül sayesinde yazar alımlarını gerçekleştirme konusunda yönetim ekibi olarak oldukça rahatlamış olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yeni sistemde artık 10 entry sayısını geçtiğiniz zaman çaylak listesine alınıyorsunuz. Yazarlığınız için değerlendirmeniz yönetim ekibi tarafından belirli kriterlere göre yapılmaktadır.

Nedir bu kriterler? Sözlükte ne kadar aktifsiniz, entrylerde kullandığınız dil hem Türkçeye hem de sözlük lugatına uyuyor mu, başlıklara girmiş olduğunuz entryler gerçekten düşünerek mi yazılmış yoksa baştan savma şekilde mi, içerikleriniz ne kadar tanım içeriyor.. gibi gibi kriterleri göz önüne alarak sizleri değerlendirmekteyiz.

Artık çaylak listesindeki durumunuzu profil sayfanızdan takip edebileceksiniz.

Gerektiği durumda başvurunuzun bekletilebileceğini bilmenizi isteriz. Hesabınızı uygun görmediğimiz durumda çaylak listesinden 15 gün süreyle çıkarılıyorsunuz ve bu 15 günün sonunda sistem sizi otomatik listeye tekrar dahil ediyor.

Müjdeli haberin mesaj kutunuzda belirmesi dileğiyle. İyi eğlenceler!


+8 | 22-08-2019 01:38

asmr yayınları

Twitchte olduğunu demin öğrendiğim yayınlar. görünce çok şaşırdım sakın arama kısmına asmr yazmayın deepweb gibi thumbnaillar çıkıyor. Allahım bu insanlar neyin peşinde dedirtiyor failfish

(bkz:)


+2 | 28-09-2018 01:29 - 28-09-2018 01:29

OrhunTheHun

Hem Youtube'a içerik yükleyen aynı zamanda Twitch de düzenli yayınlar yapan bir yayıncı. Emeğinin karşılığını almadığını düşünüyorum, oyun anlatımını ve diksiyonunu beğeniyorum. Galatasaray Üniversitesi mezunudur. Multiplayer adlı youtube kanalından tanıyan insan sayısı fazladır.


+4 | 16-08-2020 13:25

Yabancı yayıncılar

Türkçe yayınların yavaş yavaş, kutu açma, dolandırıcı sitelerin reklamının yapıldığı zamanlarına girdiği dönemlerde, izlenebilecek, desteklenebilecek, ingilizcesi iyi olan arkadaşlarımız için yayıncılar. Aynı zamanda İngilizce geliştirmek için de bir çok etnik kökenden, ve aksandan yayıncı bulup izleyebilirsiniz.

Masa oyunları, FPR ile ilgiliyseniz: GeekandSundry 'yi takip edin, ayrıca oynanılan oyunların Rerun'ı yapılmakta.

Yok ben variety streamer isterim, izlerken eğleneyim, aynı zamanda yeni veya değişik oyunlar izleyeyim derseniz: CohhCarnage 'a bakın derim.

Speedrun, Dark souls gibi oyunların tutkunuysanız: Distortion2 , ayrıca kendisini uzun süredir takip ederim çok eğlenceli ve güzeldir yayınları, bu türü seviyorsanız, hardcore gamer ve speedrun'cıdır kendisi.

Çoğu oyun odaklı ama arada IRL yayın yapanları da denk geliyor
(bkz:)
.


+1 | 08-07-2019 17:31 - 09-07-2019 15:00

Keşke twitchte olmasa dediğiniz yayıncılar

(bkz:)
(bkz:)
(bkz:)


twitch toksikliğinin baş mimarları. zaten hepsi birbirinin şakşakçısı


+21 | 07-08-2019 02:30

Toqtir

Bir izlemeye başladığında bırakmak isteyemeyeceğiniz, bağımlılık yapan, şuan kanalında boncuk kuş olduğum, gelecekte çok güzel yerlere gelicek olan, izleyiciler arasında kazak türkü olduğu söylentileri olan tatlış sevimli, Eskişehir'de çizgi film ve animasyon okuyan aynı zamanda mumblebros üyesi olan, biricik baba kuşumuz olan twitch yayıncısıdır.


+17 | 22-04-2018 02:54

cringe

başkasının yerine utanmak demek. twitch ortamında malesef çoluk çocuğun ota boka kullanımından dolayı çöp olmuş bir kelimedir. bir yerde gereksiz cringe spamı görüyorsanız o ortam çöptür benim gözümde.


+3 | 26-04-2018 20:44

Burak Oyunda

Şey... bu çocuk şey değil mi ya? Beyler bot bu adam inanmayın buna sahte hesapları var binlerce. (masumduk) (değerini bilemedik)


0 | 19-05-2018 01:45

onedio

youtube'daki videolarının çoğunu aşırı saçma ve gereksiz bulduğum, sitelerindeki testlerin de hepsini vakit kaybı olarak gördüğüm sosyal içerik platformu. zaten youtube kanalının sadece oğuzhan uğur'la pinç videoları izleniyor.

bi ara twitch'te yayın açıyorlardı 300-400 izleniyordu yanlış hatırlamıyorsam. beceremediler gibi canlı yayın işini.


0 | 05-05-2018 14:15

AzunyanOzge

KendineMuzisyen'in yeni Projesi

Baktı Jrokez falan Facebook geçti tabi Twitch'in bu saatlerinde kendi tayfasından izlenicek kimse yok, gidip yayın açtırtıp boostluyor. Çok ilginç.


+4 | 15-11-2019 17:40 - 15-11-2019 17:41

Elraenn

Taze yayıncı, noobstarda 1. olacağını düşünüyorum.


+17 | 24-04-2018 02:35

purplebixi

Kendisini yeni keşfettim Twitch'in diplerinde yaşayan 2-3 aylık bir yayıncıymış.Adamı izlemeye başladım ve bırakamıyorum 5 saat su gibi akıp gitti ya lan.Böyle orijinal tepkiler görmedim ben dilinin kemiği olmayan her şeyi löp löp diye yapıştıran gelecekte çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm yayıncı.
Ha birde değişik bir konseptle siyaset yayınları yapıyor birikiminin olduğu çok belli umarım bir sabah polisle uyanmaz.
Allah yolunu açık etsin.


+6 | 11-08-2018 11:24

ErotikHakan

jigoloların burada ne işi var


0 | 09-09-2021 09:50

kartal bulut doğan

Yayınlarını hep aynı girişle açar, alkol alır ve konuşmaya başlar. Mizah anlayışı bel altıdır ama sevilir. Her yayın 'abi bi kız var şöyle dedim olmadı'' gibisinden ergen sorularıyla muhattap olur.
alkolün de etkisiyle gece 3-4e doğru nihilist konuşmaları başlar, nihilizmi sevmemle birlikte karamsar düşüncelerinin çoğunun temelsiz oldugunu söylemeliyim.
''bi bok değiliz olm biz'' gibisinden tavırlarla kaybedenler kulübü filminin etksinde kalmış gibi görünür.
Atatürk'ü sever,birçok tartışma konusunda doğru ölçüt olarak alır.

Kendini ortalama bir türk vatandaşına kıyasla daha fazla geliştirmiştir, çokça anlatacak hikayesi vardır ama kaç tanesi gerçektir bilemem, annesinin onu kız arkadaşıyla basması biraz uçuk gelmişti, ama gerçek olabilir mi olabilir.

Takipçilerinin kendisi kadar zeki olmadıgını düşünmekle birlikte yayınları zaman öldürmek için izlenebilir


0 | 12-09-2021 20:29
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın