TayfunErkanTV Twitch Sözlük

TayfunErkanTV

31. iyi ki rekkitz e resmi olarak dahil olmamış diyen olmuş. yanlış.

Birincisi rekkitz e dahil olsaydı en az 2-3k izleyicisi olcaktı. Sonradan ekipten ayrılsa bile karlı çıkcaktı.

İkincisi jahrein in başına bir şey geldiği yok. Rekkitzin dağılmasıyla ilgili bir çok kişi bazı üyelerin siyasete kayması dese de bence ekonomik nedenlerle zade, toqtir ve clumsy ayrılmak zorunda kaldı. Twitch ten youtube a geçişte bir süre para kazanamadıklarını duyurmuşlardı. Jahrein in tuzu kuru ama diğerleri tekrar ekonomik bir riskin altına girmek istemedi. Durum bu.

Üçüncü olarak tayfuna geri dönersek şuanki durumda tayfun ekipte olsaydı ne youtube ne de nimotvde canlı yayın açmayı kabul etmezdi ve o da ekibe veda ederdi. Özetle yanlış yaptı. Ekibin ekmeğini yemesini bilemedi. Boşuna avutmayalım.


0 | 12-01-2022 00:05
32. “Her şey izlenmek değil bence”
Tayfun da tam olarak böyle düşünüyor ve youtube livede 1k üstü izlenmesine rağmen orada düzenliliği yok. Orası yerine twitchi tercih ediyor. Öyle değil mi?
Bu yüzden rekkitz ya da ilerde başka bir ekip için nimotv youtube veya başka bir platforma sırf live streaming için geçmez. İşte bu yüzden ekibi yok. Ekip için birlikte hareket etme ve uyum sağlama gibi şeyler gerekli.


0 | 12-01-2022 11:33
33. 34-
Normalde pek entry'lere cevap vermem, herkesin görüşü kendinedir vs saygı duyarım ama sadece kendi çerçevesinden bakıp istediğini almayınca, böyle insanlar üzerinden yukaradaki arkadaşımız gibi algı yapan insanlar olunca dayanamıyorum.

Muhtemelen Hogwarts Legacy oyunu ile ilgili yaptığım yorumdan sonra yazıldı ki zaten böyle bir şey olacağını düşünüyordum. :D Bilmeyenler için yayın esnasında Hogwarts Legacy adlı oyunun sadece Singleplayer olduğunu ve RP ile bir alakası olmadığını söyleyip, kendisinin de inatla ''Hayır, RP ile bu oyun özleşti'' demesine karşın böyle bir cevap verip, sonra da ''Singleplayer oyunlar candır, RP'den sıkılmadınız mı abi'' diyerek ifade özgürlüğümü ortaya koyduğum bir yayında ''Zevklere ve tarzlara saygısı olmayan birisi'' diye yorum yaparak algı yaratan insanlara inanmamanızı ve içtenliğinizle yaptığınız olumlu veya olumsuz her eleştiriye açık olduğumu belirtmek isterim. :)

Bi de hiç kırıcı dahi konuşmadım yani, doğru olanı söyleyip, bilmiyordum demek ne kadar zor ki? Öyle bir yazmış ki sanıyorsun, bilmediği oyun konularda insanları aşağılıyormuşum gibi. İşte algı böyle bir şey maalesef.. Hani buradan nasıl ince ince vurmaya çalışılıyor gerçekten enteresan.

Yayınlardaki oyunlar hakkında yaptığım yorumlarımda herkesin oynadığı oyuna kitlelere saygı duyduğumu zaten söylüyorum. Böyle aralarda her insanın anlayabilecek IQ'deki esprili şekillerde de ''RP mi offf ya , oyun kültürüne Valo'dan devam'' gibi sözleri de belirtiyorum. Bunu anlayamıyorsan, bu benim sorunum değil hani. Yani senede 1 yayınlara gelip böyle, insanlar hakkında 10 dakika da karakter analizi yapmak ne kadar doğru bilmiyorum açıkçası. Her neyse algısız içten ve samimi bir şekilde olumlu veya olumlu eleştirilerinizi bekliyorum diyerek herkese iyi forumlar diliyorum :)

Sevgiler.


+2 | 19-03-2022 17:00
/4
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/4