Elraenn Twitch Sözlük

Elraenn

691. "Önceden saatlerce izleyebildiğim şuansa 10 dakika zor katlandığım yayıncıdır. "
Bu yukardaki mesaj sahibine ait bir cümle :D
Bunları söyleyen biri tarafından halen takip edilen yayıncıdır. Takıntılı toksik izleyicileri tarafından arada bir darlanır.
Bu toksik olanların en cahili ise ,10 dk bile izlemeye dayanamadığını iddia edip sonra adamın sosyal medya dahil bütün adımlarının çetelesini tutmak olacaktır.
Allah kurtarsın. Acil şifalar.


+1 | 18-01-2023 14:51 - 18-01-2023 14:53
692. Beni güzel stalklamışsın ama biraz eksik kalmış sanki? Kendisini artık izleyemediğim doğru hatta hiçbir sosyal medyadan kendisini takip bile etmiyorum. Sadece Eightborn hakkında araştırmalar yapıyor bu gelişmeleri takip ediyorum. takıntılı takipçi modeline uyan bir tipsin çünkü benim eleştirim elraennin yayınlarına falan değil dediğim gibi 10 dakika bile dayanamıyorum artık. Benim eleştrim eightbornun zirve dönemindeyken yapılan HAKSIZ VE ÇALINTI KAZANÇlara karşı hiç bir önlem alınmaması ve sessiz kalınması.

Şifa hastaya lazımdır iyi dileklerin için teşekkür ederim lakin aynı şeyleri sana söyleyemeyeceğim zira hastalığının bir çaresi yok.


+1 | 19-01-2023 13:29
693. Seni açıklayan en net kelime şu olacaktır. Oksimoron
Ayrıca kimseyi senin gibi hastalık derecesinde olan bir araştırma içerisine girmedim.
Basitçe ismine tıkladım ve ekrana gelen mesajlardan birisini yorumladım.

Kendinle çelişmeyi 2 ayrı iletide nasıl başardığını sormadan önce, aynı iletide nasıl becerdin onu sormak istiyorum.
Hasta ilk önce hastalığını kabul edecek yoksa tedavi süreci ilerlemez, sen psikolojik rahatsızlık evresine takla attırmış eylemlerini ama ben bunun için böyle yapıyorum diyerek gizleyemezsin.

Cidden tedavi ol , takip etmediğin adamın her söylediğini bilmen imkansız, ilk çelişkini söyledim iyi düşün
Hatta saçmalığını açıklayayım amme hizmeti olsun. İlk mesajım ignemele üzerineydi şimdi tek seferlik seni ciddiye alıp cevap yazayım , bol bol örnekler kullanayım ki belki daha kolay anlarsın.

1-Türkiye Cumhuriyeti'nde "HAKSIZ VE ÇALINTI KAZANÇ" diyerek bahsettiğin suç teşkil eden konuların işleyiş süreci zaten kanunlar ile belirlenmiştir.

2-Adı bit olayında geçen varsa halen arkadaşlık yaptığı , halen birlikte oyun oynadığı , sanal ortamda olmasa bile hayatında barındırarak görsel kanıtlarla bir şekilde kanıtlanmış kişileri tek tek söyle.

Çünkü saçmalığın bu seviyede.
Kişileri yargılama ve suçlu ilan etmede görevli kurumlar belli ne sen ne elaren değilsiniz..

Önlem dediğin nedir ? Komik olma lütfen. Senin ve herkesin bu bit konusundan haberdar olmasının kaynağı frmtr. Sen twitch hacklenmeden önce bunun farkında mıydın ?
Hatta önlem ve ceza makamı ilan ettiğin Elraen de bunun farkında mıydı ? Eğer böyle diyorsan bunun kanunlar önünde kanıtın varsa Elraen hakkında, yok ise senin hakkında yasal süreci olur. İnsanları kanıtsız itham edemezsin.

Önlem bilinen şeyler hakkında olur. Bilmediğin konu hakkında önlem alamazsın
Deprem bilinen bir gerçekliktir önlem alarak daha güçlü yapılar inşa edersin
Hesabının hacklenmesi bilinen bir gerçekliktir , daha güçlü bir şifreler ve doğrulama yolları kullanırsın.

Bit hırsızlığı ise suçu işleyenler harici kimsenin haberdar olmadığı bir konuydu.
Artık biliyor ve önlem alınması gerektiğini şimdi söyleyebilirsin.
Sessiz kaldı demişsin bu muhtemelen senin drama ekmektir düşüncenden ötürü ortaya çıkmış bir söylem.

Kimse yaşadığı süreçleri ,kimseye yansıtmak ve paylaşmak zorunda değil.
Ama biz izleyicisiyiz evet gene değil. Yansıtabilir mi isteyen YÜZLEŞME yayını bile yapar o onun kendi karakteridir ama kimseye bunu neden yaptın diye hesap soramazsın. !

Sen ünlülerin "boşanma" sürecinde hepsinin neler yaşadığını tam olarak biliyor musun. ?
Aile için kavgalarını , tartışmalarını magazinsel olarak izledin mi .?
İzlediğin illaki vardır ama hepsi böyle diyebilir misin? Hayır çünkü çoğu böyle değil.

Anlaşamadık boşandık lafını duymuşsundur ,anlaşamadık lafının açılımını bilmiyorsan bu da aynıdır. Seni de alakadar etmez kimseyi alakadar etmediği gibi.!

Seni ciddiye alarak yazdığım cevabın sonuna geldik. Tekrar ciddiye alınmayacağın için bir cevap yazılmayacak. Evet bu senin zerre umurunda olmaya bilir bunu dile getirebilirsin ,umurunda olmamamda umurumda değil . Güzel paradoks.

Not: Gta rp gibi izlemesi hiç çekilmeyen sunucuların kapanması dileğiyle.


+1 | 20-01-2023 01:18
694. Eski yayınları cok daha iyiydi


0 | 05-02-2023 22:34
695. eski anlıları ile bana idol olmuş bir adamdır kendisi . Ama bana artık modur rolü oynuyor gibi geliyor tamam çok insana ekmek yedirdi . Ama sizede şu bit olayı sacma gelmiyormu ekibinden söylenene göre 2 kişi bit hırzıslığı yapmıs sen bunu anlamıyormusun derler adama elimde büyüdüler diyip dur elinde büyütüğün adamın hızsız olduğunu anlama bu işin içinde birşeyler var gibi hadi hayırlısı


0 | 13-02-2023 00:21
696. 2019 2020 prime dönemiydi sonrasında izlenmez bir hal aldı


+1 | 25-02-2023 09:25
697. neden yayin acmiyor amk


0 | 08-03-2023 01:16
698. Damla özden de bir o kadar güzel içerikler üretiyor ve hayranları tarafından seviliyor ki, benim favori içerik üretici ve yayıncısı olur. İsteyen olursa kaynak; https://onlyfansilan.com/models/damla-ozden


0 | 08-03-2023 20:41
699. Sürekli agresif, sürekli sinirli. Yayından önce ya da yayın sırasında bir bardak papatya çayı içip kendisine gelmesi lazım.


0 | 05-08-2023 15:31
/70
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/70