Twitch Sözlük

gündem

3. nesil çaylak alımıTwitch Sözlük tarafından seçilen başlık

Yeniden açılmıştır bilginize,
https://twitchsozluk.com/kayit


+3 | 22-05-2020 12:12

chapelmeister

vorp serverında Can Yılar karakterini canlandıran, cross kullanmasına rağmen hala neden banlanmadığını anlayamadığım kişi. galiba bu da serverlarının torpillilerinden. gerçi az oyuncuları kaldığı için banladıklarının da banlarını açıyorlar
(bkz:)
kendini Allah zannedip serverdaki tüm oyuncularıyla allah kesmesiyle ünlü bi nevi h3x kopyası bir tip. yayıncılık tarafında da hiç bir artısı olmasını bırak sürekli izleyicilerine laf eden, en ufak tilt olduğunda rage atıp oyuncuya sövüp yayını kapatan biri ama ne hikmetse çok kısa sürede partner falan oluyor. vorp twitchden torpilli anlaşılan ilk çıktığı dönemden beri partnerlik aldırmadığı kişi kalmadı yeni başlayan yayıncıları bile partner oluyor hemen anlamsız şekilde


0 | 20-08-2020 19:30

gördüğünüz en iyi modlar kimler

Sözlükte daha önce en egoist modlar başlığı açılmıştı,ben de gördüğünüz en iyi/mütevazı modları merak ettim.Benim bir fikrim yok,ama Swaggy modlarının çok iyi olduğunu söyleyebilirim.


+1 | 31-08-2020 22:27

Videoyun

Twitch ortamındaki en kaliteli kanallardan biridir, ayrı a Youtube'daki ilk Türk kanallarındandırlar. Muhabbet ve kanaldaki eğlence küçük kitleye hitap etmediğinden "genelde" izleyiciler daha olgundur...

https://twitch.tv/videoyun

Not:Paranız varsa abone olun Loki(kedi) aç.


+20 | 22-04-2018 13:05

h3x

Geçmiş yıllarda tf2 overwatch gibi oyunlarda profesyonel oyuncu olarak oynamış şuanda SuperMassive Fortnite takımında bulunan aynı zamanda harikulade esprili ve entellektüel bir yayıncıdır kendisi.


+10 | 17-05-2018 00:03

grimnax

hala 31+2 yaşında olan yayıncı http://www.twitch.tv/grimnax


+8 | 24-04-2018 01:05

Jrokezftw

Rakunun ekibinde yer alıyor seviyorum oğuzhanı yayın aç piç


+6 | 27-04-2018 18:13

keksville

Oynadığı competitive oyunların çoğunda üst seviye oynayan bir gamer. Yayınları düzensiz gibi daha çok üstüne düşerse hakettiği yere gelebileceğine inandığım severek izlediğim yayıncı. Bu arada r6 geçer misin artık.


+4 | 24-04-2018 01:38

panky

birkaç kez denk geldiğim ve old school esprilerine baya güldüğüm izlenebilecek ender lol yayıncılarından. Turkish imaqtpie havası var adamda. fakat elwind ve tayfasıyla fazla takılması yüzünden çok açıp bakmıyorum. solo yayınları veya naru gibi adamlarla duo attığı yayınları izlenebilir.


0 | 02-05-2019 13:54

voRP

Kısaca GTA 5 Videoyun Role-Play Serveri. Açılmadan önce çok kaliteli ve ciddi rol döneceği filan söyleniyordu, yayıncının normal oyuncudan farkı olmadığı filan söyleniyordu. Fakat hayatında rol yapmamış adamlar sadece Batunun yakın arkadaşı ya da arkadaşı diye sunucuda aptal aptal rol yapıyor, belki de sadece 3-5 izlendiği için alınıyor bilemeyiz ama bok gibi rol yaptıkları da ortada. Bu da yetmezmiş gibi bu salakların tayfaları da whitelist'e alınıyor. Kimseyi kötüleme amacım yok yapamıyıcağın şeyi yapabilecekmiş gibi göstermek aptalcadır.

Hayal kırıklığı.

Hater falan diyicek aveller için 21 ay videoyun subu olmuş birisi olarak bunları düşünüyorum.
http://prntscr.com/njvmco

edit: Ya abi dönen role iyi filan diyenler var kuralların güzel işlediğine inananlar var, oğlum nedense bütün yayıncılar yancılarıyla "rolsel" olarak kanka bu meta değil de nedir? Hadi tesadüf diyelim ama bütün hepsi de tesadüf değildir bunu salak değilseniz anlarsınız. Kısaca bu sunucunun rolüne güzel demek için daha önce hiçbir role-play örneğini görmemiş olmanız lazım ister oyun üzerinde olan role-play de ister oyun dışı.
Sunucunu sistemsel olarak ok lafım yok ama sadece sistemleri yüzünden bu sunucuyu savunmam "Emeğ Var YAhu" diyenlerden bi farkım olmadığını gösterir. Sonuç olarak bu bi role-play sunucusu ve ben bu sunucu ya girdiğim zaman rolden çok insanların sanki bi' stand up yapma, şive yapma, komik olma çabalarını görüyorum Role-Play bu değildir.
Hayır, gram da zevk almıyorum, eğlenmiyorum. Hani bi an önce gta hype'ı bitsin de role-play'i gta sananlar yok olsa, başka ana akım şeylere yelken açsınlar diye gün sayıyorum.


+21 | 01-05-2019 22:26 - 27-05-2019 16:04

swaggybark

Genellikle FRP ve ART yayınları yapan abimiz. TR de bu kalitede yayın yapılması beni çok mutlu ediyor, umarım emeğinin karşılığını alır.


+1 | 07-04-2019 22:20
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın