Sözlük Toxic liği Twitch Sözlük

Sözlük Toxic liği

31. yepisyeni bir toxic...

Şuan bu entryi girmeme vesile olan toxic kişi; sözlükte insanların entry girmemesi, sadece beğenmesi veya okuması gibi bir durum olmadığını ve olamayacağını savunuyor kendisi (bir tek o da değil çoğaldı böyle insanlar). Haberiniz olsun insanlar entry girmek zorunda değil, illa fikir belirtmek zorunda değil, isteyen okur isteyen beğenir geçer. Ben her sabah buraya girdiğimde yeni başlıklara entry girmek istemiyorum ama girenlerinkini de beğeniyorum, okuyorum. Sırf 2-3 yayıncı övücem diye peşpeşe her başlığın altına "buraya kitle yönlendirdiler kesin" "siz fake hesaplarla geliyorsunuz" "neden burada 20 beğeni var diğer başlıklarda yok" gibi bomboş argümanlar sunmak gerçekten ayrı bir kafa.

Şahsen sizlerin fanboyluğu sözlük için daha büyük sorun yaratıyor. Adamların 10 entrysi var full 2-3 kişi arasında fanboyluk yarışında. O başlıklardaki yazarlara baksam yarısından fazlası böyledir. Sırf insanlar başkasını izliyor diye salyalı biçimde kitlelere hakaret yağdırmak fanboyluğunuzu belli ediyor. Lan bari dikkat çekmemeye çalış, normal davran; ne biliyim normal argümanlar sun, bu adam şu yüzden iyi diğeri bu yüzden kötü diye, ne bu saldırganlık anlamadım. Bu tür fanboyların, sevmediği adamın kitlesine hakaretler saydıranların en azından sözlükten uzaklaştırılması gerekiyor...görüşüm.
"leeğn siz entry girmiyonuz sadece beğeniyonuz sizin fake hesaplarınız var kesin deemi leğn"


+10 | 01-03-2021 23:02 - 14-07-2021 11:43
32. Bakıldığı zaman kulaktan duyma veya hurafe diyebileceğimiz hiçbir dayanağı olmayan ifitra ve lekeleme olayı tüm twitch tr yi sarmış durumda. Malesef daha izlemeden veyahut araştırmadan sadece kendi bildiğini okuyan bir toxic kitle var. Bu kitle sağda solda duyduğu yalan yanlış bilgiler ile karalama operasyonu yapmakta. Tam bitti der iken meğer yeni başladığını görmekteyiz. Kimi yayıncıya "toxiclerin efendisi", kimilerine "sahte gülüş", kimilerine ise "mafyatik ağabey", denilmekte. Evet tüm olaylarda baştan sona kadar olan bu kitle hiçbir zaman durmayacağa benziyor.

tanım: cahiliyet.


+2 | 21-04-2021 08:24
33. 4. Alımlardan sonra hat safha da olan durumdur. İnsanlar belli başlı kişilere karşı cidden dolmuşlar, içindeki nefretlerini kusuyorlar. Şimdi buna gelip eleştiri diyeceksiniz, hayır bu eleştiri değildir.


+1 | 04-05-2021 15:21
34. Bir çaylak olarak çaylakların yazdıklarının ayrı görülmesini istiyorum çünkü burada yeni hesap açıp açıp gelen toxic fanboylar sözlüğe kötü imaj veriyor.


+2 | 04-05-2021 15:24
35. Sözlük o kadar boş kaldı ki burayı whatsapp gibi kullanan, büyük oyunu görmüş gibi aydın takılan, kendini çarkın dışarısında sanan bi adamın boş entryleri kaplıyor her yeri. Altı boş, saçma sapan komplo teorilerini salyalı bir biçimde anlatmayı kes ve milleti bir şeylere inandırmaya çalışma dostum. Mantıklı düşünen herkes, kimi neden izlediğini biliyordur zaten. Yayınlarda dönen roller, sahtelikler hep vardı hep olacak. Bunları buraya "uyandırma timi" gibi davranarak taksit taksit yazman dışarıdan bakınca çok komik duruyor. Kısacası toxicsin. Biraz twitchten uzaklaşmak ya da sevmediğin yayıncıları izlememek güzel bi çözüm olur senin için. (http://twitchsozluk.com/yazar/emirhanbozhan)


+1 | 17-03-2023 01:06 - 17-03-2023 01:08
36. sjsjshsjsjsjssjsjsjsjs

Bilmediğiniz o kadar fazla şey var ki ama burada söylenmeyecek şeyler. Şuan sadece farklı açılardan yazarak anlatmaya çalışıyorum. Kimseyi bir şeye inandırmaya çalışmıyorum, mantıklı düşünen kişiler demişsin. Sen hiç chati okuyormusun, sence bu chat mantıklı düşünebilirmi ? Yayıncının alttan alttan sarfettiği zarflı cümlelerle gaza gelen ergen bir chat sence ne kadar mantıklı düşünebiliyor ? Ben chat yapmıyorum ama chatte yazılan saçmalıkları ve kanıtları bir bir ss alıp kaydediyorum.

Sadece şunu söyleyebilirim; Ajanslarla çalışan yayıncıların kanalları yine ajanslara bağlıdır sadece yayıncının kendilerine çalışmasını isterler. Geçmişte bir çok örnek var, sönüp giden kanallar bir anda şişen popülerliği artan kanallar. Ben bunları analizliyor ve kanıtlarıyla kaydediyorum. Zamanı geldiğinde herşey ortaya çıkacak sizde bana triggerlanmayı bırakında gidin kendi fikirlerinizi oluşturun, araştırın, okuyun ! Yayıncıları kutsallaştırmayın !


0 | 17-03-2023 05:28
/4
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/4