uthenera Twitch Sözlük

uthenera

61. twitch aleminde gözüme batan gereksiz 2 insandan birisi.
diğeri tabi ki müzisyen denen tipi tip.
feriti de sevmem fakat adam en azından yetenekli bir oyuncu. öğretici yayınları var bu ikisi ne halta yarar anlamam hiç.


+3 | 03-01-2019 16:42
62. twitchde yaş kitlesi büyük sayılı yayıncılardan (yayınından yayınına değişiyor). konuşması düzgün, anlaşılır. bir konuyu iyi analiz edip basite indirgeyip anlatabiliyor. kendi tecrübeleri üzerinden ilişki konusunda tavsiye vermesi gayet normal. genelde yorumları mantıklı ama bazen de sadece konuşması etkili olduğu için bi şey anlatıyor gibi duruyor. iyi biri olduğuna inanıyorum bi de dişleri sanırım var. bu arada içerik olarak twitchle en az alakası olan kişi olsa da jtgde jüriliği tek hakkıyla yapan ve yarışmacıları tek adam yerine koyup dinleyen, analiz eden oydu. enisle şükrü taşıdı programı gerisi çöptü.


+1 | 30-01-2019 23:52
63. beğenmediğim yayıncı,para için sektöre girdiği çok belli oluyor.boş boş konuşuyor alim zannediyolar lul


+5 | 17-02-2019 02:41
64. Gen zinciri Dota+Auto+Chess+ olan yayıncıdır .


+1 | 21-02-2019 23:36
65. İlkokulda sorarlar ya aşağıdakilerden hangisi kötü bir davranıştır diye 1-çöp atmak 2-teşekkür etmek,doğru şıkkı işaretliyor .Yaptığı yorumlar,analizler(!)kendi kitlesinin yapamayacağı düşünemeyeceği şeyler olduğundan adamı alim,bilgin ilan ettiler. Onun dışında oyunlarda pek bir yeteneğini göremedim,eğlenceli de gelmedi bana.Başarılar diliyorum.


+3 | 22-02-2019 18:53
66. Dişleri olmayan yayıncı


0 | 25-02-2019 18:02
67. dişsiz dota auto chess player çoğunluğa değil kendi zevklerine bakan bi alfa abimiz


0 | 26-02-2019 00:13
68. kendisinden en iğrenç yayıncıdan ettiğimden bile fazla nefret ederim sebebi ise her şeyi görüp bilip zeki olup sırf para için üç maymunu oynayan tipte biri olmasıdır, bir öyle bir böyle olmasıdır, köşesiz olmasıdır. şükrünün gerçek düşüncelerine fazlasıyla saygı duyarım çünkü iyi konuşur kendi yayınlarında falan bazen şahit olabilirsiniz kemal gibilerin artmasıyla twitchin b*k çukuruna dönüşünü kendisi de görüyor eminim. fakat sırf izleyici ve para için yine gidip
(bkz:)
e yancılık yapar.
(bkz:)
ile yaptığı izdivaç yayınını izle ve şükrünün kızlar hakkında yorumlarını gör ondan sonra.
(bkz:)
adlı kızla instagram storylerini gör. ha bilmeyenler için ilyada hanım twitchin ilk don frikiği ile ünlü olan yayıncısıdır evonmossun falan üst modelidir.
(bkz:)
(bkz:)
olayında bile olayın içinde olmasına rağmen tarafsız kalmayı başarabilmiş bir adamdır. twitchte kimse ile draması olmayan adama saygı duymak gerekir fakat bunu para için yapan ile karakterinden dolayı yapmayan adamı ayırmak gerekir.şükrü ise suratına küfür edilse eğer yayın açıksa susacak bir adamdır yani para için yapanlardandır. twitch türkiyenin en kaliteli yayıncılarından biri olabilecekken kendi fikri olmayan köşesiz ve iki şaklabanın yancısından öteye gidemeyecek kendi sevenleri bile olmayan izleyici kitlesi
(bkz:)
ve
(bkz:)
izleyicilerinin kesişim kümesi olan bir adam olmuştur ne yazıkki.


+7 | 23-04-2019 17:16
69. kime sorsam '' şükrüden soğudum yeaaaaaa '' diyor...vardır bi nedeni xD


+2 | 23-04-2019 17:21
70. Neden izleniyor gerçekten bilmiyorum. Yayıncılık için hiç bir vasfı, niteliği olmayan kişilerin bile -büyüklerin yanında yer alarak- belirli kitleye sahip olabileceğinin en büyük kanıtı. Her türlü alanda kendisinden binlerce kat daha iyi kişiler diplerde harcanırken Şükrü'nün sadece e-spor ve yayıncı arkadaşları sayesinde bu kadar izlenmesi gözüme batıyor. Bunları söylediğimde ise kıskançlık ile suçlanıyorum, ne kadar komik.
Laf kalabalığı yaparak izleyicileri tarafından psikolog, ilişki uzmanı, bilge gibi sıfatlar alması da yine çok güldüğüm olaylardan.
''Ferit Kemal sayesinde 2000-3000'leri görüyorum ama onlar olmasa da e-spor'dan zaten tanınan birisiydim, yani yine izlenirdim'' diyor Şükrü bey. Peki kardeşim senin e-spor geçmişin olması yayıncılıkta ne gibi ekstra özellik veriyor sana? Zaten kabul edeceksindir ama gel şöyle diyelim: Sadece tanınırlığı olduğu için izlenen bir yayıncısın. Ekstra olarak hiç bir niteliğin yok.
Neyse sadede gelelim. Twitch standartlarının altında yayıncı, her açıdan. Tabi ne özgüvense kendisini onlardan üstün tutmayı da başarabiliyor. Chatten yazılanlara ironik cevap vermeyi, video açıp ekrana boş bakmayı(bunu canım sıkıldı vs. deyip çoğu zaman yapmıyor, helal olsun dimi) ve laf kalabalığı dolu bir yayını seviyorsanız birebir, kesinlikle izleyin.
Keşke ''Boş bakışlar loş ışıklar'' diye içerik yapıyorum deyip disslediği kişilerden biraz örnek alsa.
Sesi kapatıp auto chess yayınlarını takip ediyorum onu da unutmamak gerek iyi oynuyor.


+4 | 23-04-2019 19:48
/16
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/16