torwak Twitch Sözlük

torwak

1. yaklaşık 3 sene evvel çılgınca oynadığı pubg yayınları ile tanıdığım fps elemental. eğer bir fps e-spor takımı kuracak olsaydım kafadan demirbaş olarak takıma alacağım insan olurdu. insanüstü reflekslerle oynamakta zira... şu aralar da en sadece escape from tarkov oynamaktadır kendisi.


+1 | 15-02-2021 13:11 - 15-02-2021 13:12
2. sırasıyla dayz, pubg, division ve son olarak tarkow'a kafayı takmış, oynadığı her oyunda en iyi olmaya çalışan ve oyunun bütün aspectlerini ıncığına cıncığına kadar öğrenip kullanmaya çalışan yayıncı.

seneler içinde prodüksiyonunu çok geliştirdi ama dayz zamanında sürekli kendi serverından item çekmesi (ki yasaktır normalde), katı görüşlülüğü ve anafen abisi aurası yüzünden kendisine asla ısınamadım.

profesyönelliğine ve çizgisini koruyuşuna duyduğum saygıyı belirtmeden de edemeyeceğim.


+2 | 17-02-2021 14:46
3. 3 sene önce bot attığı söyledim direk banladı. Hala bot atıyor , kendisi proxy ipleri çok bildiğini söylemişti 50 defa :) , Ama eft konusunda tecrübeli ve uzun süre oynadığı için millet izliyor. Tahminen yayınları 300-400 izleniyor ama 1k geçiriyor proxy ip lerle :) Çok bariz belli. Chat listesinde oturup yarım saat baktım bazı kullanıcılar alakasız meksikali yayıncıları takip ediyor :D


0 | 24-02-2021 06:46
4. geçen yayınlarından birinde, "bende gezi yürüyüşlerine katıldım ama sadece ağaç için. olaylar farklı yere gittiğinde katılmadım." deyip, mevcut tr iktidarına laf edememiştir. hatta hatta mevcut iktidar ya da ittifakından birine, başka bir yayıncı hakaret etmiş, "ağızına şöyle bir koyarım" demiştir. aboneler yayın geçmişinden bakabilir. "siz her şeyin farkında değilsiniz, dış güçler ülkemize oyun oynuyor" demeye getirmiştir, bunun bir klişe olduğunu bildiğini ancak durumun böyle olduğunu dile getirmiştir. chat ise baya bir şaşırmış durumda, "aga sen ne diyorsun" demeye getirmiş ancak konu bir şekilde kapanmıştır.

malum olaydan sonra izlenme sayıları düşmeye başladı. son yayında da gördüğüm üzere, oyun'da raid'den çıktığında (eft oynar) müzik çalmaya başlamıştır. telifli!?. yani yayın geçmişinde konuşulanlar duyulmasın diye yaptığını düşünüyorum.

ben kendisini severim. düzgün biri gibi görünmekte. ancak yapılmasını sevmediğin şeyleri, onaylamadığın şeyleri kendin de yapmayacaksın. yani sen şiddete karşı, saygı çerçevesinde bir hayat istiyorsan, kalkıp yayında "gelişine tokatı basarım" demeyeceksin. hakaret edilmesinin yanlış olduğunu söyler geçersin. siyasete hiç bulaşma çünkü türkiye'de hayat ingiltere'de olduğu gibi değil. her şeyin farkında olduğunu söylüyorsun ama o gün yayında söylediğin gibi "ben parama bakarım, paramı kim veriyorsa ona bakarım, çalışırım" gibi değil durum bu ülkede.

öğrenmenin yaşı yoktur. biraz daha geniş bir perspektiften bakman dileğiyle.


+10 | 28-03-2021 13:45 - 28-03-2021 13:47
5. https://www.twitch.tv/purplebixi/clip/DifferentSwissOstrichCoolStoryBro-TIyIe6RkklbzkWiC?filter=clips&range=30d&sort=time


+1 | 09-04-2021 10:39 - 09-04-2021 10:42
6. akıl yaşta değil baştadır lafının sağlaması olan yayıncı.

aa unutmadan, bir kişiye öyle ''tokat atarım beşparmak dağları yüzünde çıkar'' falan gibi lafları etmek ciddi bir tehdit suçudur. burada (türkiye) olsa kimse dönüp bakmaz bile ama global twitch kuralları içerisinde bir yayıncının başka bir yayıncıyı tehdit etmesi bildiğim kadarıyla ciddi bir suç.

ilk entrymde kendisi için fps elemental gibi bir şey söylemiştim. hala da söylüyorum. çok iyi refleksleri var ve çok iyi fps oynuyor. ama onun dışında size katabileceği başka hiçbir şeyi yok. z'ler vitaminken kendisinin pubg yayınlarını izlerdim. o zamanlar orta segment yayıncı ligine fırlamamıştı takipçileriyle falan böyle oyunlar atardı. insanlar onun kadar iyi oynayamıyor diye rahatsız edici derecede aşağılayıcı konuşurdu. hatta bir keresinde çocuğun bir tanesinin canına tak etmişti küfürü basmıştı buna. bu da tabi iyice blue ball moduna girip köpürmüştü falan... yani öyle oturup da oyun moyun oynayabileceğiniz bi adam değil. ha fps oyunlarını anlamak için izleyin gene orası ayrı...

bu tarz control freak eugene tuckleberry modundaki insanlar filmlerde falan eğlenceli ve iyidir twitch. gerçek hayatta değil.

purple denen çocuğa da helal olsun. 2 katı yaşındaki adamın gösteremediği olgunluğu göstermiş.


+1 | 09-04-2021 12:49
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1