swaggybark Twitch Sözlük

swaggybark

71. @nonbinaryperson Yanlışın var, Bu videodaki olay Ehven in olduğu KalkGel öncesi Eren ve Günhan arasında gerçekleşmişti.Hatta Minişers in olup olmayacağı kesin değildi, bi gerilim olmuştu, sebebi de buydu.Bu olayın üstünden geçip, aştıkları için de ti ye alıyolar, Ayrıca Ehven grubundakiler, birbirinin arkasından sallayıp drama yaratacak insanlar değil.


+6 | 24-09-2020 08:50 - 24-09-2020 08:52
72. Twitch Türkiye'de izleyip en çok keyif aldığım yayıncıdır.Bir kez yayınına girdiniz mi asla çıkamazsınız.Kendine has mizahıyla yayının her dakikasında sizi eğlendirebilir.Communutysi pepegalardan oluşmayan nadir chattir.Twitchte daha iyi yerlerde görmeyi çok isterim, fazlasıyla hak ediyor.Bugün itibariyle 114 gün yayın streaki vardır.Pooogggggggg
https://www.twitch.tv/swaggybark/clip/SecretiveTamePeanutAllenHuhu


+1 | 26-11-2020 19:19 - 26-11-2020 19:22
73. zade ile beraber güzel yayınlar yapmış ve sonradan nedenini bilmediğim bir şekilde küsen çok sevdiğim yayıncıdır.


0 | 10-01-2021 17:17
74. Twitch meme kültürüne oldukça hakim olan ender TR yayıncılarından bir tanesi. Oluşturduğu 400-500 kişilik kitlesiyle birlikte de "youtube izliyor aga" gibi görünen ama, izlediği videolardan mizah ürünü ortaya koyan yayıncı. Ayrıca Twitch'de ki çizim yayınlarının bir zaman öncülüğünü yaparken izlemeyip, youtube izlerken denk geldiyseniz bu Swaggy'nin değil sizin ayıbınız oluyor malesef. Son olarak YOU ARE THE REAL CHAD NOW


+2 | 11-01-2021 04:24 - 11-01-2021 04:25
75. Yayınlarını 40-50 kişilik çizim yayınlarıyla tanıdım. Müzik zevkimizin ve düşünce yapımızın benzer olması başta beni yayınlara bağlamıştı ve üstünden uzun bir zaman gecti izleyememistim. Frp sever olarak tüm frp içeriklerini tukettim ve bir dizi misali abur cubur gecem her zaman frp gecelerine denk geliyor olmuştu aşırı keyif alıyordum. Ehvenisers o kadar güzeldi ki tadı hala damağımda hala doyamadım. Bir zaman sonra bir çok contentini tükettiğim ve çok sevdiğim bir yayıncı olmuştu. Manipüle yöntemi ve beyninin normal birine göre daha farklı daha keskin çalıştığını az çok anlayabiliyordum tabiiki de cok kucuk duygularını da belli eden yüz ifadeleriyle birlikte. Sonra bir seyler degisti en sevdiğim ehven grubu dağıldı ne olduğu hakkında kimse konuşmadı ve ben hep bir hüzünlü açıklama bekledim açıkcası hep bir barışma kavuşma bekledim ama olmadi sanirim bu saatten sonra da olmaz. Yaptıgı 99 günlük streak yayınının yarisindan çoğunu izledim masterchef başta çok keyifliydi cringe videolar izleyip gulmek keyifliydi. Bir zaman sonra bir kez daha frp için ekip toplandı şahsi fikrim bu ekip eskisinin gölgesinde kaldı o eski hissiyat heyecan yoktu ve yari yolda son buldu. Burada izleme sayısı o bu şu bahsetmiyorum çünkü pek bir önemi yok. Şimdi ise bir eleştiri yapma zamanı artık alpi izleyemiyorum sürekli video izleyip eleştirmekten başka bir şey yapmıyoruz gibi dün karmalar karışık da keyifliydi fakat artık bu rölanti de kusacak gibi oluyorum o tadı alamıyorum. Tek başına bir karakter yaratıp frp oynasa yine muazzam tad alırım bundan eminim. chatin tek bir ağız olması herkesin birbirini ve yayinciyi anlaması az ve öz olması harika bu Twitch turkiye de nadir olan bir olay. Son çizim yayınının osman çakırların muhteşem suleymanin albert abinin ve dahasinin bir çok güzel yayında content de ordaydım ve chate yazı yazmadan izleyip eğlendim. Fakat malesef veda ediyorum "alpin çizimden keyif alıp yayinlara veda etmesi gibi" ben de gidiyorum dostlar. En sevdiğim yayıncı yayınlarını cringe insan videoları izleyerek ve dalga geçerek geçiriyor bir ilerleyis kaydetmekten çok geriye gidiyor gibiyiz hoşca kalın. No offensive içten gelen bir yazıdır.


+5 | 18-02-2021 22:00
76. yayın tekrarlarını abone özel yapmış yayıncıdır. ne derseniz deyin bu özellik twitch'in en gereksiz bir kaç özelliğinden sadece bir tanesi. eminim onun da bir çok bahanesi vardır diğer yayın tekrarlarını abone özel yapan yayıncılar gibi. bu yayıncıların elinde bir şeydir tabii isteyen istediğini yapar. özgürlüklerine saygı duyuyorum ama yaptıkları şeylere duymuyorum.


+1 | 22-03-2021 17:41
/8
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/8