sayfaların jahreini paylaşmaması Twitch Sözlük

sayfaların jahreini paylaşmaması

11. açıkçası jahonun sikindemi bilmem umrunda olabilir ben türkiye top 3 olsam fakat sosyal medyada hiç konuşulmasam çok gücenirdim


+3 | 21-01-2021 04:49
12. Jahrein'in bu duruma veryansın etme ihtimali bile komedi geliyor.


0 | 22-01-2021 14:56
13. nimettir. param cebimde, salak salak dedikodu sayfalarında muhabbetim dönmüyor. çok ünlü olup selülitlerinle görüntülenmemek, tanga bikinisiyle yatta güneşlenirken basılıp “bilmem kaç yaşındaki güzel oyuncu sümüğü akarken ekranlarımıza takıldı” dış sesiyle karşılaşmayan ünlü şansı gibi bir serbesti.

millet işsiz gibi ful beni konuşur diye ünlü olmaya korkuyorum. ceren sungura bile “hocam dev hizmet allah razı olsun” denmek yerine “gocasının egmeyini yiyeh” falan yazıyolar malum. böyle vasat altı çamur tiplerin eğlencesi bu sayfalardan millete sallayarak iç boşaltmak. hobi mobi hak getire çünkü. geçen bir tane yabancı ünlü kadın (40 üstü) botoks yaptırmış. gelmiş ecnebinin boş teneke versiyonları “götüme dönmüşsün, milleti özendirme, allah da belanı versin, her şeyden önce sen cofrinin anasısın napıyorsun” falan yazmışlar. sana ne ulan salak? kadın oyunculuktan para kazanıyorsa onu eleştir, tarih anlatıyor ve ondan gelir kazanıyorsa aktardığı şeyi eleştir, yayınında osuruyorsa otur onu eleştir. sana mı kaldı milletin botoksu yüzü. lena headey’e götüme benzemişsin yazan eliniz taş olur ayrıca. çirkin hazımsız ucubeler. gidin makrome öğrenin ananıza babanıza ev hediyesi götürürsünüz eliniz oyalanır.


+5 | 22-01-2021 21:33
/2
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/2