pintipanda Twitch Sözlük

pintipanda

141. kendi takipçilerini hedeflemektedir.

https://i.hizliresim.com/JDhNhS.jpg


0 | 23-03-2020 18:51
142. Bu adamlar sizin yarattığınız elektriği kullanan bilinçsiz, kıymet bilmeyen insanlar, siz ise bunu sağlayan barajdaki sularsınız. Yarın bir gün siz kuruyup gittiğinizde, yüzünüze bakmaz, isminizi bilmez, değerinizi anlamazlar. PS Store ile ilgili sorununuz mu oldu? Haklı olsanız bile Sponsorluk daha garanti paradır, sizin yerinize tabi ki de sponsorluğu seçecek, delirdiniz mi?

Bu vasıfsız yayıncı bir de meclisteki vekilleri eleştiriyor, e aynı boksun, buradaki bir sürü mağdur kullanıcının da sesi sen olmadın yani. O yüzden dürüstçe fikirlerimi belirtirim ayaklarını geçsin, madem o kadar dürüst paranın kendisi için ne kadar değerli olduğunu anlatan bir long tweet paylaşsın da görelim.

Kapitalist düzende yaşayıp, kapitalizmi eleştirme ayağına yatan bu kesimin ne bok olduğunu biliyoruz. Garanti Average para, riskli yüksek yatırımdan kârlıdır uzun zamanda. Ekonomist değilim ama kimse riske girmek istemez. Kısacası kullanılan piyonlara selam, yarın kuruduğunuzda hatırlanmazsanız ağlamayın çok, çünkü "adam adam" diye siz kaldırdınız götlerini.

Edit: PS4 sahibiyim ancak oyun almıyorum veya oynamıyorum bayadır, hem pc hem işler dolayısıyla. Olayı biliyorum indirimin olup olmaması çok da ilgilendirmiyor ama PS Store'un yaptığı resmen terbiyesizliktir. Bunu savunan yayıncılar lütfen köşede önemsiz fikirleriyle insanların mizah anlayışını falan eleştirebilir, because no one gives a shit.

Edit2: Bu tür yayıncıların genel izleyici profili de şaşılmayacak derecede benzerdir. Bu yayıncılar ne düşünürse, ne ifade ederse benimserler. Jahrein'in sık sık fikirlerini paylaştığını görüyoruz, arada katılmadığım fikirleri oluyor, bence yanlış bulduğum, benim bilgili olduğum konularda yaptığı yanlış fikirlerini görüyorum, sert dilini görüyorum, bunlara yazdığım en küçük ters fikirde linçlenen ben oluyorum. Yani Jahrein'i veya panda'yı sevmek veya sevmemek bu adamların tüm fikirlerini benimsemek veya benimsememek midir? Kitlede de çok büyük sıkıntı var, kendi fikirlerini edinecek, okuyup bilgi edinecek seviyede değil büyük bir kısmı en azından. En basiti modlarının sahip oldukları inanılmaz büyük ego, naptın olm Nobel Bilim Ödülü mü aldın ne bu ego? Hayatındaki vasıfsızlık o kadar fazla ki, bir kanala mod olmak adam için ego kasma sebebi lul


+5 | 24-03-2020 00:00 - 25-03-2020 16:36
143. @142 yazdıklarının bir kısmına katılsamda yayıncı ve meclisteki vekil analojisini yanlış bulmaktayım. yayıncıya destek olmak isteğe bağlı olmaktan dolayı neden yayıncılara destek olundu diye halkın sesi olmak zorundalar anlamış değilim. destek olma sebebiniz verilen emeğe biçtiğiniz değer olmalı daha fazlası değil. yayıncıya abone olunduğunda, bağış atıldığında, vidyolarda/yayınlarda reklamları izlediğinizde kazandırdığınız parayla yayıncıya sahip olmuyorsunuz. gereğinden fazla birine anlam yüklerseniz ilk siz hüsrana uğrarsınız. bu lafım başkalarını gözlerinde büyütenlere.

şimdi benim tam anlamadığım nokta sony'nin TR'de indirimli oyunları kaldırmış olması ama ben pintipandanın bu haraketi desteklediğine dair bir yazı veya vidyo bulamadım. bu tarz bilgileride paylaşırsanız sevinirim. eğer ki bunu savunmuş olsa bile ki kendi görüşüdür, destek olmak isteyen devam eder destek olmaya.

yazdıklarım onu savunuyor gibi dursada, savunuyor yanılgısına kapılmayın. yayıncılar hakkında girilen girdilerin çoğunun objektiv olmadığını düşünmekteyim.


+2 | 24-03-2020 01:26
144. kısa "gamer" olmayan gamerlardan. eline bir fırsat geçmiş sponsorluk bulmuş, başka bir şey değil.


0 | 25-03-2020 01:43
145. sen oynama panda, sen oynayınca b..unu çıkarıyorsun denilebilir.
tanım: bir gamer değil, kendini gamer zanneden birisi.


0 | 30-03-2020 10:28
146. Kendisinin PS Store rezaletinde gösterdiği tavırdan ötürü adamlığını görmüş olduğumuz yayıncıdır. Bu rezaleti eleştirmek yerine PS Türkiye ofisini aklamayı tercih etmiştir. Ee yeni düğün yaptı tabi bir ton kredisi de vardır mecbur savunacak. Paralı trollerden hiçbir farkı yoktur.


+2 | 01-04-2020 18:45
/15
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/15