oğuz sasi Twitch Sözlük

oğuz sasi

191. Anlatamam, benim dilim ermez. Çok başka bir seviye. Gidin bir bakın derim.


0 | 13-06-2021 23:58
192. sasi abimin bu kadar cırtlak ve umursamaz tavrını aslında çok şey bildiğine ve sırf bu şeyleri bildiğinden dolayıdır ki kendisini dışa vurma eğilim olarak yüksek sesle hapşırmak, bağırmak vb durum komikliklerine , halk ağzıyla ise şebekliğine tanık oluyoruz. burada özünde yatan hadise aslında oguz sasinin salak olması değil. yukarıda açıkladığım durumdur. öncelikle bunu bu şekilde belirtmek isterim.

onun haricinde ise tamamen kendi özgünlüğünü ortaya koymuş bir yayıncı görüyoruz. keza pelin de buna ek olabilir. iki şahısın samimiliği ve kendi olduğu hareketleri farklı olsa da ortadaki ortak kanı ikisinin de samimi olduğudur. konumuz oguz sasi oldugu için ona ağırlık vermede fayda vardır. kendisi deli dolu bir insan. açıkcası hiçbir şey skinde değil ve olmuyorda. aslında oluyorda o olmuyormuş gibi davranmayı seçiyor. eğlenceli bir kişiliği olduğu için bol bağrışmalara ve kahkahalara maruz kalmak istiyorsanız ve bir yandan bunları yaşarken ufaktan da olsa bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, o kişi oguz sasidir.

edit: fanı vs değilim sadece kendi izlemlerimi söylüyorum.


0 | 15-06-2021 15:34
193. Dünyanın en iyi yayıncısı kendisidir. Bu onu onore etmek için değil böyle olduğu için söylenmiştir.
Çünkü, show dediğimiz olayı Türkiye'de kendisi gibi fütursuzca yapan birisi kalmadı. Kendisinin yaptığı yayınlar genellikle 90'lar Amerika prime-time programlarından halliceydi, ama bu eskiden böyleydi tabii.
Gerek Twitch Türkiye yönetiminin bu adam üzerindeki algısı gerekse Twitch'in telif politikası sebebiyle adam da kendisini kısıtladı, chat bile dinamik değil çünkü yayın 30-45 sn gecikmeli geliyor. Bunu yapmasının en büyük sebebi chatinin faydasız adam dolu olmasıdır. Çünkü, bu adam özgürlük namına kendisine ve ailesine küfürler eden faydasız veletleri bile sırf özgürlük namına chatinden banlamadığı için yani her yerden kovulmuş adama kucak açtığı için o tip faydasızlardan hep darbe yedi.
Sayısız dolandırıcı ve troll bu adamın chatine de kendisine de zarar verdi.
Ama kendisi tüm bu yıpratmalara rağmen hala ayakta ve yayın yapmaktadır. Eski keyfi tabii ki yok ve olmaması da gayet normal. Maziyi güzel hatırlamak ve bulunduğu stresli dönemi görüp moral bozmamak adına artık izlemiyorum ve takip etmiyorum.
Ama Oğuz Ağabey şunu unutma: "Adamsın seviliyon lao, hea!" :)


0 | 04-07-2021 16:15
194. izleyicisinin yaş kitlesi 14-16 olan yayıncı. almış liselileri sohbete chate de mod koymamış ortalık 56 anasını satayım chate bir göz atıyorsunuz kusasınız geliyor iğrenç bir chati var. özellikle twitch kanalını hiç önermem ayda 3-4 yayın açıyor paraları topluyor tekrar youtube'a gidiyor. ha yaptığı kötü bir şey değil bu arada ama duruma bakarsak abone olmak için bir sebep göremiyorum özellikle bok gibi bir chat'e sahip olduğu sürece. adamın annesine öyle küfürler ediyorlar ki görmeniz lazım fakat bu yayıncı bu küfürlere rağmen hala yok ben kimseyi banlamam burda mod sizsiniz birbirinizi banlayın diyor lmao ilginç bir kişilik.


+2 | 06-07-2021 15:19 - 06-07-2021 15:22
195. kameraların ve bilumum teknolojik aletlerin en korktuğu varlıktır. eski tadı kalmadı artık, malum sitenin malum kısıtlamaları yüzünden olsa gerek... ama ben onu daima "nereye bağıyoğn bana bağma ekrana bağk nereye bakıyoğn" şeklinde bir replik sonrası kameraya kafa göz dalışları ile hatırlayacağım...

"dayamaaaa döşemeee"


0 | 28-07-2021 21:18 - 28-07-2021 21:18
/20
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/20