jahrein mesut tv vakası Twitch Sözlük

jahrein mesut tv vakası

1. Jahrein yayındayken, Mesut Tv adlı kanalın videolarından biri jahrein'e atılıyor. Jahrein videoyu izleyip yorumluyor. Mesut Tv adlı kanalda "ne kadar süre cinsel ilişkiye girmeden durabilirsiniz" konulu bir soru-cevap videosu gösteriliyor. Video da kızlara gidip bu soruyu soruyor. Altta koyacağım videonun 2.46 dakikasında iki kıza yine aynı soru yöneliyor kızlarsa cevap olarak "biz 16 yaşındayız" diyor. Bunun üzerine çok şaşırıp kimliğini göstermesini istiyor ve kızın 2003 doğumlu olduğunu görüyor. Kızlar ardında yürümeye başlıyor ve kameramana çek çek diyor kızların arkasına doğru dönen kameramana "sadece seni denedim kameraman bile azdı vb birşey söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=J8FgQiopv8c

Jahrein bunun üzerine sinirlenip bunun çocuk istismarı olduğunu söylüyor ve ardından Mesut Tv'yi Avusturya polisine şikayet(almanca bir email) ediyor.

Mesut Tv instagram üzerinden canlı yayın yaparak. Jahreinin kendisi üzerinden prim yapmaya çalıştığını, ve onu insanlara yanlış tanıttığını söylüyor. Olayın jahreini alakadar etmediğini neden kendisiyle uğraştığını söylüyor ve ardından tehdit edercesine cümleler söylüyor. Sonrasında Jahrein'i dış görünüşüyle , kilosuyla yargılıyor ve kız arkadaşının kendisiyle sırf parası için birlikle olduğunu söylüyor. İnstagram storysinde mecvut şuan açıklamaları youtube'a yüklenmemiş.


Viyana polisinden geri dönüş geldi. Viyana Polis Departmanı olaya el koydu. Jahrein bunun üzerine "Eveettt. Geçmiş olsun Mesutcuğum."


Olayla ilgili şahsi fikrim tamamen Mesut Tvnin suçluluğu tarafında Jahrein istismar konusunda tamamen haklı yasada da böyle geçiyor 18 yaşını doldurmayan bir kişiye yapılan herhangi bir yaklaşım kız onay verse bile istismardır. Kızların ardından yapılan konuşma hiç hoş değil. Kızların yaşanın 16 olduğunu öğrenip kameramana halen daha çek demesi ve ardından kameraman bile azdı yorumu. Sapıklıktan ibarettir. Alttaki arkadaşın bilgilendirmesi üzerine pedofili kelimesini kaldırdım teşekkürler.


+20 | 13-09-2019 18:38 - 22-09-2019 20:49
2. Öncelikle mesuttv nin yaptıkları genel olarak tacizdir.Linç edilmesine sevindim ,umarım geriye postalanır.Sevmediği hakir gördüğü insanların arasında yaşayacak kadar iki yüzlü biri.Ama adamın yaptığı pedofili falan değildir.Ota boka ,"kadın düşmanları" diyen feministler ya da herkese "sen nazisin "diyen amerikan demokratlarından bir farkı yok durumun.


Bizim yasalarımızda 16 yasında biri (doldurmuş biri)mahkeme kararıyla evlenebiliyor,17 yasında biri aile rızasıya ki bizim ülkemizde cinsel rüşt bayağı yüksek avrupa ülkelerine göre.Avrupada çoğu ülkede 14 yaşlarında cinsel rüşt (kendi yaşıtlarıyla)16 yaşta ise yetişkinlerle bile serbest .Avusturyada da öyle olduğunu biliyorum.Yani bu çocuk pedofiliden falan ceza alacağı yok ,tacizden alabilir ,almalı da bence.Hak ediyor. ama lütfen saçmalamayın pedofili falan.Ona bakarsan Elwind de pedofili öyleyse .Jahreini biraz gerçekçi ,realist biri sanırdım.Biraz saçma gelebilir ama az hayal kırıklığına uğradım.


0-11 pedofili
11-14 hebefili
14-18 efebofili
Neyse bu kadar.Umarım mesuttvyi hiç geri gelmeyecek şekilde yok eder.Biz de kurtuluruz.


+2 | 13-09-2019 20:09 - 13-09-2019 23:35
3. Bu mesut tv midir nedir. Her videosuna girdiğimde utanarak çıkıyorum. İtici, utanç verici gereksiz espri anlayışı olan mal'ın biri. İyi olmuş. Umarım gereği yapılır.


+7 | 13-09-2019 20:49
4. Konu hakkında yapılan yorumlar çok kötü. "Çocuk istemeseydi cevaplamazdı", "Rızası olmasa cevap vermezdi" diyenlerin cidden potansiyel pedofili olduğunu düşünüyorum. Bir de hayatında tam anlamıyla mahallesinden çıkmamış insanların "OrAsı AvRUba" demesi lul

Keşke geberseniz de kurtulsak ciğeri 5 para etmez bok parçaları.


+7 | 13-09-2019 21:53 - 13-09-2019 21:54
5. Jahrein’den hiç hoşlanmam fakat eğer başlıkta adı geçen iğrenç mahlukatın ceza almasına vesile olursa , gerçekten ciddi bir takdiri hakeder. O mesut isimli tiksinç herifin de aynı sıçmıkları Avrupa yerine çok sevdiğini söylediği ülkesinde yapmasını 4 gözle ve merakla bekliyorum bu arada. Yok öyle Avrupa’lı insanların hoş görüsünü istismar edip , ucuz milliyetçilik taslamak.


+2 | 13-09-2019 23:42
6.
(bkz:)


+1 | 14-09-2019 03:28
7. Şu 7 gibi gereksiz insanlar aklınızı bulandırmasın diye tekrar yazma gereği duydum.Adam daha ne izlediğini bilmiyor o yayını ben de izledim orada da 16 geçiyordu.Hatta jahrein orada küçük bir u dönüşü yapmıştı.Kızın yaşı da 15 falan diyordu 16yı okuyunca .
Bakın almanyada cinsel rüşt 16 bundan eminim ki avusturyada da öyle okunan yasaya göre .Şimdi amerikada bir çok eyalette öyle almanyada öyle avusturyada öyle çoğu avrupa ülkesinde öyle.Şimdi bu ülkedekiler woawww biz sapığız 31ci türk ergenleri bizi pedofili ilan ediyor diye kara kara dizlerini falan dövüyor sanıyorsunuz her halde.Adamların bir gıdım umurlarında değilsiniz. He pek matah demiyorum oralar da bari pedofili ilan etmeyin .Pedofili falan değildir, bilimsel olarak da değildir mültecileri istemeyenlerin nazi olmadığı gibi.


0 | 14-09-2019 14:04 - 14-09-2019 14:47
8. Öncelikle haklı, haksız tartışması yaratmayacağım.
Mesut'a gelecek olursak çektiği videolar belli kişiliği belli kendisi Dini, milliyetçi, sosyal deney videoları da çekmiş ne yazık ki tutmayınca erkeklerin ilgisini çekecek videolara devam etmiştir.

Jahreine gelirsek kendisini çok eskiden beri takip ederim yaklaşık 4-5 yıl öncesi kadar popüleritesi arttıkça kalitesini düşürdü, önüne gelene sataşmaya başladı, bazı konularda kendisiyle çelişiyor örn: ezhel, istanbul trip ve Kadıköy acil ile kavga ettiği zaman yayınlarında gerçek gangsta massaka ve killa hakan'dır deyip bu adamları yere göğe sığdıramadı. Fight kulüpten sonra ise killanın sayko hareketlerine laf atıp, taklit edip killa'nın arkasından ileri geri konuşmuştur.
Burdan çıkarılacak sonuç al birini vur ötekine.


0 | 14-09-2019 14:28
9. Bu kalitesiz youtubera benzeyen birisi daha vardı çılgıntürk mü crazytürk mü, o da bu tür yüksek izlenmeler alıyordu hatta öyle vasattı ki videonun altındaki tagler şok ediciydi. Resmen google'a kendini tatmin etmek isteyen amcaların, VPN'den bihaber olmasından faydalanacak taglerdi. Türkiye izleyicisi bunu istiyor demek ki, her geçen gün ayrı bir rezillik betizmm, mesuttv, crazyturk vs. diye gider. Bu ülkede kadına şiddet, hayvana şiddet, otobüste, minibüste mini etek, şort giydi diye kadın dövenler bu videoyu izleyen, bunu halka iyi bir şey gibi lanse edenlerin elinden çıkıyor ya da birebir kendileri bu cahil, kalitesiz, aptal bireyler haline geliyorlar.

Jahrein'le her fikrim uyuşmaz, katılmadığım, benim doğru bulmadığım, desteklemesini yanlış bulduğum fikir ve davranışları vardır. Ancak bu herkes için normal bir durum, herkesle fikriniz uyuşamaz, uyuşursa zaten sorun vardır, özgür, kendi fikirlerini üretebilen bir birey değilsinizdir, acınası bir durumdur. Ancak Jahrein'i çok sevmiyor olsam bile sosyal medyada "Jahrein amma boş yapmışsın, sanane senin mi derdin?, primci jahrein" gibi yazıları gördükçe utanıyorum, burada dönen olay seni, beni, senin kız kardeşini, anneni, kısacası tüm dünyanın derdidir ve olmalıdır. Bu yüzden kanunlar, yasalar vardır, yarın birgün sevdiğiniz, umursadığınız bir insan öldürüldüğünde de devlet dönüp size "bizene bizim derdimiz değil" mi diyecek? Bi' kuple empati sevgili cahil arkadaşlar. Ben de Jahrein'i ne severim ne nefret ederim ancak haterlık yapacağım diye kendinizi cahil göstermeyin.

Ulu Önder Atatürk'ün çok güzel bir sözü vardır "Size sesleniyorum... Unutmayın ki; en büyük savaş, cehalete ve gericiliğe karşı yapılan savaştır." diye, o yüzdendir ki, okumuş, iyi bir gelecek vaat eden, her vatandaşın huzur ve refahını isteyen biz bireyler bu sorunla yüzleşen Jahrein'in destekçisiyiz, bugün mesuttv avusturya'da yapar yarın ahmettv(tamamen örnek amaçlıdır ismi Ahmet olan arkadaşlar alınmasın) türkiye'de. O yüzden Jahrein'in bu cehaletle savaşmasının sonuna kadar destekçisiyim, umarım bu tür sorunlarla yüzleşecek insanların oluşmasına yardımcı olur, bu tür ahlaksızlıklara karşı susmayın.


+2 | 14-09-2019 18:47 - 14-09-2019 18:51
10. mesut denen dangozun tipinden ne bok biri olduğu anlaşılıyor ya. umarım sürülür yaşadığı yerden.

yalnız merak ettiğim bir konu var, bu videoyu jahrein yayında mı izlemiş ilk kez? yayında izlemese böyle bi şey yapar mıydı? ya da videoyu çeken adam türk olmasaydı herhangi bi girişimde bulunur muydu? ya da ülkede olan onca boktan şey karşısında başka bir girişimi oldu mu? so scripted.


0 | 14-09-2019 21:31
/2
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/2