hype Twitch Sözlük

hype

551. Hasan nasıl Çağrıya "entegre" değil ? Neyse üstteki yorum bir yana, Samet ile kesin araları açılmış mı, bilgisi olan var mı? Galiba Twitchten ban yediğinde bir uzlaşmazlık yaşadılar.


0 | 15-10-2023 16:22
552. su Cagri`nin kocasi olmak isteyen azgin tr kizlari topluca bir silinse kalite eski haline gelecek. Kocam kocam diye sifir mizah anlayisiyla dolu kedicik olma hayali olan ergen kiz doldu chatin tamami. Ne ara turedi bu cins hic anlamiyorum. Umarim bir an once buyurler ve Cagri`dan tek ricamiz su tipleri yayina getiren neyse bir an once biraksin.


+5 | 16-10-2023 18:14
553. Şu kızların chatteki kocam olayı herkesi sıkmış belli ki. Ben farklı bir şey söyleyeceğim katman ekip üyelerinin gece hosttan sonraki yayınlarındaki chate bakın arada Orada olan birkaç kişi var sohbetleri eski 2020 yılının chatini hatırlatıyor bana. ghostluyorum okuyorum chate yazmasam bile tebessüm ettiriyor falan bence ekibe yeni üyeler lazım gibi geliyo cok zehir tipler var bir bakmışım yayini değil chattekilerin makarasini okuyup güler olmuşum


+2 | 18-10-2023 07:49 - 18-10-2023 07:54
554. son bir kaç aydaki yayınlar hakkında yorumum ; cagri yapıcağın işi s


+2 | 21-10-2023 22:49
555. Fifa yayını son zamanların en kötü yayınıydı. Toplanan tayfa kimse kusura bakmasın ama 0 makara tayfa, Çağrı da hasta olmasının da etkisiyle taşıyamadı. Araya 1-2 makara isim karıştırılmalıydı. Yayının 2. saatinden sonra yemek söylediler, reklam mıydı değil miydi anlamadım ama yaklaşık yarım saat sessizce yemek yediler ve onu izledik. Çok sessizlik olduğu için Çağrı bi ara lokmasını bitiren biraz konuşsun diyerek canlandırmaya çalıştı ortamı ama nafile. Sonra ghostun biri yayının içine sıçtı zaten. Çağrı ve ekibi izlediğimiz yayında rol çalma hakkına sahip olduğunu düşündüren nedir. Bide utanmadan '' evim buraya 10 dk size ne amk'' tarzı bir çıkışta bulundu. Kaç yaşında adamsın nasıl bir yıkıklıktır anlayamadım, gidip kapıya dayanmak nedir. Tacize varan davranışlara bu kadar müsamaha gösterilmemeli, normalleştirilmemeli. Sonuç olarak nerde geçen seneki fifa yayını nerde bu yayın.


+3 | 22-10-2023 00:58 - 07-01-2024 23:00
556. Bu karga denilen kişi kadar yüzsüzünü görmedim. Normalde gelip yayının akışını bozmaman gerekir. Çağrı senin geldiğini görmedi diye chatte yaygara yapıp kıyameti koparıyorsun. Chatten bazı salaklar da sana destek çıkıyor. Yayını bölüp Çağrı'yı kapıya kadar çıkartıyorsun. Madem böyle bir sığırlık yapıp geldin, selamlaş, fotoğraf çekiliyorsan çekil ve git. Utanmadan gelip saatlerce orada oturdun. Tepki gösterenlere ''size ne amk'' diyecek kadar malsın. Orada oturup izleyeceğine git evinde izle.

Bu yayının sarmama nedenlerinden biri sponsorlu bir yayın olmasındandı. Keşke Çağrı fifa için sponsor almayıp yayını kendi evinde açsaydı. Diğer nedenlerinden biri ise seçilen kişilerin yanlış olmasıydı. Yağmur, Mert ve Ercan'a gerek yoktu. Bir de Yağmur'un köpeğini getirmesi nasıl bir saçmalık onu da anlamadım. O köpeğe de yazık, izleyenlere de yazık. Köpek belli ki gürültüye tahammülü olmayan bir köpek. İnsanların bağırışlarında köpek kafayı yedi ve sürekli havladı. Bir yerden sonra çekilecek gibi değildi.


+2 | 23-10-2023 20:17
557. fc24 yayınları benim açımdan ızdırap verici, bomboş içerik. Gram keyif almıyorum. Geçen seneki gibi bu süreç bitene kadar 2-3 ay izlemeyeceğiz anlaşılan. Content çağrının paralar harcayıp, hiçbir şey çıkaramaması ve yancıların gülüp eğlenmesi üzerine işliyor. Yayınlar kcp'nin son zamanlarındaki shitfest yayınlarına doğru gidiyor. hadi hayırlısı. Nerde o iflah olmaz zorba, rp üstadı aynısinemalar... Saygı, sevgi ve özlemle arıyoruz, anıyoruz.


+2 | 27-10-2023 23:27
558. Abi ege ve triel çok havalı ya nasıl biliyorlar tüm futbolcuları. Bu cümleyi kuran hiç bir kız yoktur beyler kasmayı bırakabilirsiniz. Fifa yayınlarının özeti budur. Aynı ses tonu ile futbolcu isimleri okunur, boş gaza gelinip bağırılır.

Triel gerçekten hiç komik değilsin ya boş ver deneme daha da itiyorsun insanları. Sürekli bir şeylerden rahatsızsın ama istisnasız her yayında varsın. İçeriğe hiçbir katkın yok ama hiç devamsızlık yapmayan öğrenci misali her şeyin içindesin. Yağmurla olan muhabbete de yalandan tepki koyuyorsun arada bir. Gerçekten istemiyorsan bunu yaptırmazsın 35 yaşında adamsın. Ama sende maalesef bir tavır koyacak omurga yok. Çağrıya koyamadığın tepkiyi chatteki insanlara koyup önüne geleni banlıyorsun. Lolden bilirsin reelde ezik olup hıncını oyundan çıkaran tipler vardır, sen de onlar gibisin işte. Ne de olsa yayın sonu hostunu almak zorundasın. Almazsan 100 izleniyorsun. Hayatını idame ettirmek için karakterinden ödün veriyorsun, tabi bir karakterin varsa.

Dayı da hatırlarsınız bir yayında yayındaki biriyle laf dalaşına girip altta kalınca sus pus kalıp uzun süre yayına gelmemiş, moğolistan muhabbeti olmuştu. Özellikle triel için söylüyorum bunlar orda burda görünmenin verdiği ufak tanınırlıkla özgüven kazanmış tipler. Bunda bir sorun yok ancak olmadığınız biri gibi görünmeye çalışmayın. Triel fark ederseniz her ekip yayınında mahalle delikanlısı gibi takılıyor. Sesini kalınlaştırarak konuşuyor, değişik triplere giriyor. Bunların gerçek kişilikleri biraz üzerlerine gidildiğinde ortaya çıkıyor.

Ege'ye de neden her yayın onur konuğu gibi davranılıyor anlamıyorum. Oyunlarda yer felan salınıyor gerçekten garip. Çok bayık ve kompleksli bir tip. Her boka alındığını suratından ve sesinden anlayabiliyorsunuz. Kafasını fifadan kaldıramamış silik ve cahil biri.

Bu kadar boş karakterin içinde insanların gugu, mami, ibo gibi karakteri olan insanları sevmesi ve değer vermesi çağrıyı neden rahatsız ediyor onu da anlamıyorum. Bu insanları sevdiklerini söyleyenlere ve redditteki postlara küfür edecek kadar ters tepki veriyor. İnsanlar salak değil onca taşın toprağın, diğerlerinden farksız çakılın arasındaki değerli, renkli ve nadir taşları görebiliyorlar.


+1 | 28-10-2023 16:27 - 28-10-2023 16:52
559. samet yilmaz.z gittiğinden beri saran yayın yok


+3 | 28-10-2023 17:34
560. Mini istatistik

Reddit, yt kısaca yayının irl kısmı izlenmeleri 17k-20k
Oyunlar ortalama 15k
Dünkü fifa yayını 9k bugün ki 8 geçen haftada 10k sınırı

İstatistik bitti aynı çağrı gibi

Not : bu sene toplasan 10 yayınını anca izlediğim 2019 un parlayan yıldızı günümüz twitch lağımlarından biri


+6 | 28-10-2023 21:15
/67
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/67