cembaaba Twitch Sözlük

cembaaba

1. bu leşi kim yayıncı yaptı ulan


+2 | 28-07-2021 07:25
2. Adam bide partnermiş amk


+1 | 28-07-2021 19:23
3. Kendisi büyük bir lince uğradı ve şu anda yayında kendisini açıklıyor. Dediklerinin çarptırıldığını söylüyor. "Eğer ki kısa giyinirseniz bi afgan gelir mütleci gelir sizi eller ona da bir şey diyemezsiniz, adam hayatında annesini açık görmemiş" gibi garip açıklamalarda bulunuyor. Yani bi mültecinin bunu yapmasını çok normal olarak anlatıyor. Söylediği şeyleri abartarak anlattığını söylüyor. Gereksiz yere 200.000 kişi tarafından linçlendiğini ve üstüne kitle yönlendirildiğini savunuyor.
Anlamadığım şey şu; bu adam açık giyinenleri giyinmemesi için uyarıyor ve aynı zamanda "açık" giyinenlerin iyiliklerini düşündüğünü ima ediyor. Abicim gayet açık, isteyen istediği gibi giyinir ve sen bu insanı bırak ellemeyi tek bir kelime bile söyleyemezsin. Bunun mültecisidir yerlisidir bi ayrımı yok. İsterse kabile insanı olsun bu sınırlar içerisinde bunun önlemini bir yerlerini kapatarak çözemezsin ki kimse çıplak dolaşmıyor abicim burada. Adam ülkede çıplak dolaşıldığını falan sanıyor. Şimdi de yayın yapmam bu platformda falan diyor. Yok benim de kızım var namusunu önemsiyorum gibi şeyler söylüyor. Bi bok anlamadım ne anlatıyor. Dediği şeyler üstüne de bir şey söylemiyor. Sadece linç edildim hüüü mağdurum hüü dava açıcam falan diye anlatıyor. Yolun açık olsun dayı...


0 | 29-07-2021 13:24
4. Yukarıdaki entry'e göre sıçmış bir de üstünü sıvamış, sıvadığı yetmemiş biraz da tüy dikmiş. Çok basit bir cevabı var bu denilen şeye, SANANE milletin kılık kıyafetinden. Kesitin başlarında falan Allah şöyle bir şey buyurmuş tarzı laf ediyor. Kemal Sunal'ın buna çok güzel bir cevabı var Şark Bülbülü filmiden "Allah mısın muhtar mısın?". Bu insan ayrı, bunları izleyen insanlar ayrı yargılanmalı artık çok sıkıldım böyle insanları görmekten.


0 | 29-07-2021 20:14
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1