celeste Twitch Sözlük

celeste

1. Bu hafta
(bkz:)
da bedavaya verilen oyun .Yarısına kadar oynadım baya güzel oyun müzikler falan efsane güzel bir platform oyunu.Oyunun her bölümünde 400 kere ölmeme rağmen (hayır sallamadım) sıkmamıştır. Öldüğünüz anda hızlı bir şekilde tekrar canlanıyorsunuz .Bu tür oyunları seviyorsanız gelecek hafta epicten bedavaya alabilirsiniz.
edit: Oyunu bitirmeye 10 dakikalık bir yer kaldı çok zor bir bölüme benzediği için sonraya bıraktım,stresliyim.

Oyuna puanım 9/10 du

Burdan final bölümünü yapan kişilere sesleniyorum.Hiçbirinizi sevmiyorum lanet herifler.Fena söverdim ama emek var sonuçta (oyunu oynarken adamlarda birşey kalmadı zaten).

Finali de katarsak oyuna puanım 7/10 bir bölüm bu kadar kötü olabilir ya.Bu arada eleştirdiğim şey hikaye değil bölümler.Yani o kadar kötü ki sırf zor olsun diye yapmışlar demişler ki ''Yav biz nasıl kendimize sövdürtebiliriz'' öyle bir bölüm.Bir süre sonra Yapımcının bana ''Buraya diken koydum buraya da çekpoyint koymadım yiyosa geç amk çocu'' demesini hissettim.Baya kötüydü.O kadar kötüydü ki bunu ayrı satmaları lazım finali oyundan çıkarsınlar dlc yapsınlar.Bu arada final bölümünde 1500 kere ölmüşüm.

Tanım:Mükemmel bölümlere ama sikimsonik finale sahip platform oyunu.
edit:3. entry deki arkadaşa cevap olarak şunu demek istiyorum bu sözlüğün gelişememesinin sebebi zaten içeriklerin kısıtlı olması burada sadece twitchle alakalı şeyler yazsak ne kadar yazabiliriz?bu yüzden bende ''oyun yayınlama platformu'' olan twitch ile ilgili olarak oyun başlığı açtım.3iq lu arkadaşım cevabını aldığına göre
(bkz:)


0 | 24-08-2019 15:38 - 27-03-2020 01:20
2. Yaz indirimlerinde alıp oynamak istediğim, ancak Dost Kayaoğlu'ndan yarısını izlediğim için "alsam oynar mıyım? Çoğu bölümünü biliyorum, keyif vermez belki" diye almaktan vazgeçtiğim ve pişman olduğum, çok övülen bir platform oyunu. Epic'te bedava olunca alıp oynarım herhalde, Ori and the Will of the Wisps çıkana kadar platform açlığımı dindirir diye düşünüyorum.


+1 | 24-08-2019 15:50
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1