aynisinemalar Twitch Sözlük

aynisinemalar

181. Katmanda olan biri olarak evet RP dönemi efsane dönemdi Cafer vs fakat o dönem için efsane olan diğer karakterlerden hangileri RP devam ediyor ki bu adamda etsin her geçen zaman güncelleniyor piyasa revaçta olan işler değişiyor kanallar gelişiyor bugün beğenmediğiniz oyunlar vs hepsi için 1-2 sene sonra bu oyunu oynuyordu bıraktı bozdu demeye devam edersiniz boşuna kötülük oluyor bu bence beğenmiyorsan izlemessin olur biter kegri seviyorum seni selamlar katmannn


0 | 11-01-2021 02:41
182. Chatinde ki insanların takip tarihlerine baktığım zaman, Çağrı'yı takip eden en eski insanlardan biri olarak yapıyorum bu yorumumu. GTA döneminin bitmesinden sonra inanılmaz kaliteli yayınlar yapmaya başladı. Ben öyle "GTA RP yap abi"cilerden değilim. Kendine has 500-700 arası değişen kitlesiyle gerçek anlamda içerik üretmeye çalışırken ne zaman ki Kemal ve tayfasıyla tanıştı o zaman bende aynisinemalar hikayesi bitti. O tayfaya dahil olmasına rağmen yayınlarına şans verdim. Belki kendinden çok da ödün vermez diye düşündüm fakat, Kemal yayın ortasında telefonla arayıp "NBA gel, şu oyuna gel, bu oyuna gel" dediğinde yayının ortasında akışı değiştirip o oyunlara geçtiğinde bende kegri maalesef bitti. Tabi ki her yayıncı daha büyük kitlelere yayın yapmak ister, gelirini arttırmak ister ona bir şey demiyorum fakat artık yayınları beni sarmamaktadır. Keşke en başlarda ki gibi niş bir kitleye ve içeriklere sahip olsaydı da hep abonesi kalsaydım.


+13 | 12-01-2021 01:01 - 12-01-2021 01:02
183. Bu adamın en beğendiğim yönü kafasının inanılmaz çalışıyor olması. Durmadan içerik buluyor, durmadan yaptığı işte en iyisi olmak için çabalıyor. Elbette ki BBL sayesinde izlenme sayısında artış oldu. Ancak bu adam yavaş da olsa zaten çok büyük kitlelere hitap edecekti. Umarım uğraşlarının sonucunu daha da iyi şekilde alırsın kegri.


0 | 16-01-2021 19:28
184. Kim KendineMuzisyen ile tanışsa anlamadığım bir şekilde yayınları KendineMuzisyen'e benziyor.

Açıkcası benim kaybettiğime en çok üzüldüğüm yayıncılardan birisi. Anasayfa'ya çıktık, her şey güzel oluyor derken Kemal çıktı geldi ve orijinal Aynisinamalar'ı kısa bir sürede KendineMuzisyen yan çar yaptı.

Evet BBL ile anlaşması onun hayatı için çok iyi bir olay çünkü artık çok daha fazla kazanıyor. Eskiden gülme krizine girdiğim kanalda artık mimik oynamıyor.
Kemal'i severim fakat etrafındaki gelişmekte olan yayıncıları kendisine benzetmesi mide bulandırıcı olmaya başladı. Eray kanalına giriyorum KendineMuzisyen kanalını izliyorum, JrokezFTW kanalına giriyorum, KendineMuzisyen kanalını izliyorum . Malesef Hype kanalına giriyorum, KendineMuzisyen kanalını izliyorum.

Twitch'de orijinal kanalları baltalamak bu platforma verilecek en büyük zarardır.


+19 | 16-01-2021 20:44
185. Yukarıdaki arkadaş gayet doğruları söylemiş fakat bence Çağrı çok orijinal bir insan illaki her insanın öncelikleri olabilir. Ben Çağrı'nın orijinalliğini kaybetmeyeceğine inanıyorum. Söylemeden de edemeyeceğim KendineMuzisyen'in yörüngesine GİRMEMELİ.


+2 | 25-01-2021 22:59
186. Benim naçizane görüşüm Twitch Turkiyede en iyi 3 yayıncı arasına girer sadece Rp de değil adam gerçekten her şeyde iyi moralim ne kadar kötü olursa olsun bu adamın yayınına girip eğlenebiliyorum


+2 | 28-01-2021 14:46
/19
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/19