assassins creed valhalla Twitch Sözlük

assassins creed valhalla

11. -raidler güzel ama tekrara düşüyor bir süre sonra.
-özellikle raidler sırasında kvitrafn'ın müziklere katkısı inanılmaz. içimden canavar çıkıyor yemin ederim. avel gibi gaza geliyorum. toplu taşımada walkman'de gorgoroth dinlerken sesi sonuna kadar açıp aslında herkesin black metali dinlese nasıl da seveceği ergen inadımdan, adamın nargile marpucu kitleye kadar kendini duyurup "fehu brom"lara gelmesi ergen tractatus'un rüyası falandı. şimdilerde bu popülerlik pek hoşuma gitmiyor, but still gewd.
-kadın eivorla oynuyorum. odyssey'i kassandra ile oynamış ve erkek kazuletten daha çok sevmiştim. şimdi tam tersi gibi bir durum söz konusu sanırım. alışamadım oynadığım karaktere. siz de deneme yanılma yaşamak istemiyorsanız walkthroughlardan falan bi' bakıverin iki biyolojik cinsiyete de.
-templerları öldürdükten sonra çıkan sinematikler bence iyi olmuş. iyi-kötü karakterizasyonunun tek boyutluluğunu kırmış. sevdim.
-sistemim çok iyi ama dangalak dangalak fps düşüyor yine. tüm ayarları sonda oynuyorum ama grafiklerin çoğu aşırı raw. odyssey bu anlamda çok daha başarılıydı. keza yine platform unsurların optimizasyonunda pc'de sıkıntılar var. patch istiyoruz.

böyleyken böyle şimdilik. sindire sindire oynuyorum.

bonus şarkı bırakayım. bir dahakine bölzer albümünü fona atıp oynayacağım: https://www.youtube.com/watch?v=c6rODDuCU-Y


+2 | 21-11-2020 02:51 - 21-11-2020 18:35
12. aslında bir assassin's creed oyunu olmayan assassin's creed oyunu.

evet arkadaşlar bunu kabul edelim artık; işin içine antik uygarlıklar girince ve günümüze bağlanacağını sandığımız, tanıdığımız bildiğimiz ve sevdiğimiz ac zaman çizelgesinden ayrılındığından beri çıkan oyunlara ne kadar ac oyunu denebilir?

AAA şirketlerinin franchise'ın ekmeğini yeme merakı beni çok yoruyor artık. bunun muhabbetini yapmak da baya yoruyor. ama başa gelen çekilir. umarım odyssey'den iyidir.


0 | 23-11-2020 19:15
13. —-spoyler—-

bu başlığın bir yerinde “yine nors mitolojisi, testosteron tüküren thor, seksi seksi salınan valkyrelerle ıslak ergen rüyasına çevirecekler kesin” demiştim de; bayağı bayağı rüyalarda asgard’da dolanıyoruz kankalar. thor’u loki’si, tyr’i, freyja’sı hepsi var. biz de havi’yiz tabii (kıps). ergen kardeşlerimden özür diliyorum. mekanlar, stilizasyon falan genel beğeniye uygun. bayağı şoke oldum, f12 f12 turluyorum.

——spoyler sonu——

bir yandan doktora tezi, bir yanda ubisoft connect anca bu kadar ilerleyebiliyorum. iyice oyun bloguma döndürdüm başlığı da yine güncellerim.


+1 | 24-11-2020 03:16
14. nedense bana modlanmış skyrim gibi gelen oyun. sanki olmamış.


0 | 25-11-2020 02:55
15. oynayabilmek için işlemcimi bir nesil daha atlatmam gerek, atmosferi harika bir oyun.


0 | 25-11-2020 20:59
/2
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/2