annadeniz Twitch Sözlük

annadeniz

71. koyunları iyi gibiyor ben olsam ben de yapardım :D


+1 | 05-09-2020 21:26
72. Kız gerçekten güzel yayıncı vasıflı mı derseniz hayır yayını açıp izleyim dedim dayanamadım kapattım hakediyor mu Eray 5 bin 4 bin izleniyorsa bırakın izlensin


+1 | 28-09-2020 00:53
73. Sürekli kendini ahlak peygamberi olarak insanlara lanse etmesi, en ufak küfürde kusacak gibi kendini başka bir hale sokması dayanılacak gibi değil cidden. İnsan, biyolojisinden, cinsellikten neden nefret eder, iğrenir onu da pek anlamıyorum ama yine de o konuda bir şey demeyeceğim.

Kendini belirli bir sınıfa koymak, aile dostu yayın yapmak istiyorsa yapabilir ama burası eğlence sektörü ve sektörün eğlendiği bazı şeyler vardır. Twitch'te özellike küfür, hakaret, cinsellik üzerine sohbetler çoğunlukla kurulur, spesifik bir kitle bunu takip etmez ama yine de sever, güler. Çok hoşlarına gitmese de izlerler çünkü yayın eğlencelidir, insanı eğlendiren tarafları da vardır. Fakat ben Anna Deniz'i izlerken ciddi manâda verim alamadım, bak alanlara tek bir lafım yok ama ben alamadım. Sosyal medyada zamanında ''ah ne kadar güzel kız'' falan diye yükselttiğiniz insanları daha sonra sevmediğiniz tarafları ortaya çıktı diye yere indirme ezme işleviniz bir türlü eskimedi veya körelmedi. Anlayın işte, bu insanın bu kadar izlenmesinin sebebi cinsiyeti. Kattığı hiçbir şey yok. Bunu bir linç malzemesi olarak söylemiyorum ya da itibarsızlaştırıcı, kırıcı bir tavır olarak görmenizi de istemiyorum, doğru olan bu. Kadın olduğu için, en ufak küfürde bebek taklidi yaptığı için, insanlar onu sürekli olarak bu yanından trollediği için izleniyor. Hiç oyun oynarken ya da yararlı bir aktivite icra ederken göremedim kendisini, peki insanları nasıl eğlendiriyor? İşte böyle! Kadın cinsiyetinin arkasına sığınıp, bebek taklidi yapmak spesifik bir kitlenin hoşuna gidiyor ve o da bunu yapıyor. Bunda sizin için bir sorun olabilir, beğenmiyor olabilirsiniz ama kadına da cidden çok yükleniyorsunuz. Siz onu salak mı zannediyorsunuz? Neden izlediğini bilmiyor ya da eleştirilerinizi görmüyor mu sanıyorsunuz? Hepsini görüyor, okuyor, biliyor ama yine de böyle davranmaya devam ediyor. Çünkü bu işler ona para kazandırıyor. Sürekli video izliyor, birisi 3 TL atıp Deep Turkish Web videosu linki koyunca o da açıyor ve tiksindiğini ifade edip kapatıyor izleyici de tabiki buna karşı harika eğleniyor, belki de içinde yaşattığı çocuğu o kadında görüyor.

Ne görüyorsunuz, ne biliyorsunuz, ne istiyorsunuz gram umrunda değil. Kadın bu yolu bulmuş, böyle olmayı seçmiş. Yarın çıkıp küfür, hakaret duyunca tiksinmese, arkadaşlar ben değiştim, ben artık bunlardan tiksinmiyorum diyip küfürlü yayınlar yapmaya, paso oyun oynamaya başlasa bu sefer de ''paragöz'' diyip geçeceksiniz. Sırf izlenme için kendini pazarladı, ruhunu sattı diyeceksiniz ve yine hiçbir şey değişmeyecek. Sizi kazanmadığı gibi kitlesini de kaybedecek ve bunun hiçbir faydası yok.


+4 | 01-10-2020 20:53 - 01-10-2020 21:02
74. çok takılıyorsunuz hal ve tavırlarına. herkesin rp'si farklı bu ortamda. o da her küfürlü içeriğe gülüp, chat'i ile aynı tepkiyi verse 20 izlenirdi. o da iğreniyor rp'si yapıp bu şekilde ilerliyor.


0 | 02-10-2020 09:16
75. Bigbosstan ayrılmış,sanırım Ferit ve ekibi gelen linçlerden sıkılıp ayrılma kararı almış. Zaten belliydi laf yiyecekleri,ilginç.


0 | 11-10-2020 13:53
76. Koronavirüs testi pozitif çıkmış.


0 | 25-10-2020 02:48
/8
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/8