Yayıncı Fanatikliği !!! Twitch Sözlük

Yayıncı Fanatikliği !!!

51. Her yayıncının fanatiğinin fanatik olma sebebi farklıdır. Öncelikle her fanatik izlediği yayıncıyı samimi bulduğu için izler zaten. Onun haricinde KendineMüzisyen fanatikleri, Kemal Can Parlak'ın kendilerini her zaman güldürdüğü için sever. Kendine Müzisyen en yakın en samimi arkadaşlarıdır.

Elraenn fanatikleri, Tuğkan Gönültaşı gerçek bir abi figürü olduğu için sever. Kendine Müzisyen gibi her zaman güldürmez fakat anı anlatışı olaylara karşı sürekli nasihat vermesi , olaylar karşısında mantıklı davranması gibi davranışları onu bir abi figürü yapıyor.

Jahrein fanatikleri, Ahmet Sonuçu izlemeye başladığı andan itibaren ondan fikir satın alır. Ahmet Sonuçun siz de araştırın demesine rağmen hiç biri gerçekleri araştırmadan Jahreinim ne derse doğrudur mantalitesiyle ilerler. Bu biraz da Jahrein'in "benim her dediğim doğru" davranışlarıyla eşleşiyor. Her türlü konuda, o konuda hiç bir fikri olmayanlara karşı konuşan Jahrein, fikirlerini empoze eder. Jahrein chatinde Jahrein akı anlattığı sırada tüm chati akı savunurken ve karaya laf atarken görebilirsiniz. 2 Saniye sonra ama kara da güzeldir dediğinde chat 180 derece bir dönüşle bu sefer karayı savunmaya başlar. Jahreinden sürekli fikir satın alan, kendi fikirleri olmayan bu insanlar sorgulama yapmadan sırf Jahrein öyle diyor diye fikir değiştirebilir. Bu da Jahrein fanatiklerini en sert fanatik biçimi yapmaktadır.


+3 | 29-06-2021 13:37
/6
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/6