Twitch Sözlük Format Katliamı Twitch Sözlük

Twitch Sözlük Format Katliamı

1. Yöneticisi olduğum sözlük hakkında yapılan format eleştirilerini oldukça haklı bulmaktayım. Oluşan bu yoğun format katliamına bir noktadan sonra yetişememeye başladık fakat bu konuda artık kesin bir tavırla ilerlemeye başlıyoruz.

Başlık altında "Formata Aykırı" içerikler ne olursa olsun kaldırılacak ve bu karşılıklı tartışma olaylarını sürekli devam ettiren kullanıcılar sözlükten uzaklaştırılacaktır (Hali hazırda bir kaç yazar uçurulmuş durumdadır). Aynı şekilde başlıkların içeriklerinin arınması için siz duyarlı sözlük yazarlarımızdan ve çaylaklarımızdan yardım bekliyoruz. Formata aykırı olduğunu düşündüğünüz her bir entry için lütfen şikayet et butonuna tıklayın.

Ayrıca fake hesaplar konusunda da belirli aralıklarla bu kontrolü veritabanımızda sağlayıp fake hesap (multiaccount) açan tüm hesaplar sözlükten uzaklaştırılmaktadır. Buna ek olarak üye alımları bir süre için durdurulmuştur.

Sizlerin de yardımıyla başlıkların altını tamamen saf bilgi, tanımlar ve düşünceler ile başbaşa bırakalım.

Ekip adına, BlackOps


+15 | 25-04-2020 03:22
2. Şükür dedirtti. Kaçtır şunu belirtiyordum, demek ki yalnız değilmişim. Otur adam akıllı tanımını yap, düşünceni belirt kardeşim. Kimse senin saçma salak tartışmalarını dinlemek zorunda değil. Teşekkür ediyorum yönetime.


+2 | 25-04-2020 05:07
3. Oh be


0 | 27-04-2020 16:06
4. Format katliamı :D Önce siteye sahip çıkın. Adamlar 1 haftadır sözlükte laf dalaşına giriyor. Benimle beraber 1 hafta banladığınız adam hala aynı şeyi yapmaya devam ediyor. Birkaç tane fake hesapla insanlara saldırıyor. Tabi alan memnun satan memnun dimi ? Sözlüğü canlı tutuyor :D Gerçekten daha fazla bu rezalete katlanamayacağım. Bir de utanması da yok. İnsanları triggerlayıp yazdıklarını düzenliyor kendini masum gösteriyor :D Buraya gelip gerçekten yayınlarına yayıncılığa değer veren kimse kalmadı bunların sayesinde. Hiçbir yayıncı buraya gelip başlıkları okumak istemiyor artık. Ama hala sözlük yönetimi olarak görmezlikten geliyorsunuz.

Bir tanesi gelip yılların sözlük yazarı Solyd e bot diyor 12 gündür ne yazdığı siliniyor ne ban yiyor. Başlık:SupurgesizCadi

Diğeri Vorp'la ilgili gram fikri yok sadece insanlara hakaret etmek aşağılamak için yazıyor. Fake hesaplarla kendini doğruluyor. Tam bir şizofren.

Zaten h3x konu başlığı altındaki tartışmalara girmek dahi istemiyorum. Bu hafta discord'unda büyük bir ban dalgası oldu sanırım banlanan arkadaşlar sözlükten çok ağlama duvarına dönen yere gelmişler. Arada tartışmayı körükleyip gene yazdıklarını düzenleyen kim acaba :)

Buraya gelip ben daha iyi yaparım demiyorum kimse yanlış anlamasın ancak sahip çıkamıyorsanız kapatın veya hazırlık aşamasında falan yazın. Yayıncılar gelip ciddiye alıp okumasınlar şu asalak yorumları. Veya insanlar fake nicklerle değil twitch hesaplarıyla, discordlarıyla doğrulanarak kayıt olsunlar. Ama artık gerçek bir çözüm bulun. Gerçekten sözlük kullanmak isteyenlere; Saygılarımla.


+2 | 11-05-2020 17:25
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1