Tunamelih Twitch Sözlük

Tunamelih

21. 'Karışmak yasak' etiketi ile oynanan EU4,FM gibi oyunlarda akıl vermeye çalışanlara, oyununa müdahale etmeye çalışanlara laf söylemek en doğal hakkı, adamın oyununa karışıp ondan sonra laf söylenince didişmeye başlayıp ardından hakaret ederek banlanarak burada Tunamelih'i kötüleme hakkınız yok. Her söylediği fikrinin altını doldurabilen başka bir yayıncı görmedim yıllardır bir Twitch izleyicisi olarak. Aylardır abone olduğum Tunamelih kanalında kitap okuma alışkanlığı bile kazandım. Yeni şeyler öğrendim. Kendini geliştirmiş olması ile birlikte izleyenlerini de öğrenmeye,araştırmaya sürekli teşvik ediyor. Günde 8 saat düzenli yayın yapıyor. Neyse uzatmaya gerek yok bir yayına gelip izleyin ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Bu arada GoldenHorde adı altında bir topluluğumuz var, bu topluluğun bir Discord kanalı bulunmakta. Devamlı bilgi,makale,film-dizi,kitap akışı mevcut. Abone olursanız bir gazinoya bile sahibiz. Yazım hatalarımdan dolayı özür diliyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.


+9 | 01-12-2020 11:57 - 01-12-2020 11:58
22. Müzik zevki ile beni kendisine bağlayan ardından da FM yayınları ile beni FM'ye bağlayan yayıncı olduğu için kendisine ömrüm boyunca saygı ve sevgi çerçevesinde takip etmeye ve abone olmaya devam edeceğim bir abimdir kendisi. Kendisinin 100 numaralı abonesi olduğum için sizin bildiğiniz adıyla çetinde VIP rolü bile vermiştir bana :D. Yaşımın yetmediği şeyleri
(bkz:)
gerek kendi tarih yayınlarından gerek ise Golden Horde Discord sunucusunun Tarih bölümünde okuyarak öğrendiğim için genel kültürüm genişlemiştir bunun için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ( aynı zamanda tarih bölümünde makale paylaşan diğer abilerimede).
Kitap önerileri ile kitap okuma alışkanlığı bile kazandım (ki ailem bile kendisini bu yüzden sever).
Gel gelelim bot olayına bütünüyle bir iftira olmasının yanı sıra kendisi ben abone olmadan önce bile bana FM konusunda çok yardımı dokunmuştur. Yani sormadan sadece yaptığını dikkatle izleseniz bile anlayabiliyorsunuz ama siz gidip 'Karışmak Yasak' yazmasına rağmen 'iğbi Haaland diye bir çocuk var fişek.' yazarak insanları affedersiniz salak yerine koyuyorsunuz.

Ben kendisinden ve diğer çet'de ki abilerimden çok memnunum kendileri benim için bir topluluktan öte bir aile gibidir.


+6 | 01-12-2020 14:19
23. Sadece abone olanlara değer verir, abone olmayanları ezikler. Gereksiz bir yayıncı.


+3 | 03-12-2020 01:45
24. Yayınlarında ve instagramında iban paylastığı zamanları hatırlarım daha da fazla yoruma gerek yok sanirim


+1 | 24-12-2020 12:52
/3
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/3