Toqtir Twitch Sözlük

Toqtir

261. Sedo harbiden akıllı adammışsın. Nimo nedir baba hahahahaha. Bence bu temiztwitch olayında gurur yapmayı bırakıp twitche dönmeli. Kendisinin twitchde geleceği çok açıktı.


+8 | 09-01-2022 09:35 - 09-01-2022 09:47
262. Sedat ve Zade, oluşumun twitchten çekiliyoruz açıklaması yapıldığı son canlı yayında oldukça huzursuzdu. Bunu izleyenler hissetmiştir, oluşumun fikir olarak bütün gibi gözükmesinden ziyade bir çatlak olduğu kesin. Son açıklamalarla youtube'dan devam etme seçeneği ve twitchin alacağı kararlar neticesinde geri dönme sinyalleri de bunu destekliyor.

Objektif yazacağım toqtirin her hangi bir yere gelmesi veyahut orada devamlı suretle başarılı şekilde kalıcı olarak kalmasını sağlayan bir oluşuma ihtiyacı yok. Dostluklar ve konuşulan sözler üzerine bence dönemiyor şu an, kendi kararıdır ama şunu unutma sedo önce can sonra canan. buna ek olarak : herkes kendini kurtarır olan sana olur sedocum.


+4 | 09-01-2022 16:20
263. sedo en iyisini yapmış,belki maddi olarak zor duruma geçicek biliyorum ama illa bir oluşumda olmasına gerek yok sen yayınlarına devam et zaten izleyici arkandan gelir.


+7 | 09-01-2022 18:43
264. rekkitzden ayrılmıştır. umarım en kısa sürede twitche döner


+3 | 10-01-2022 21:36
265. ya olayın başından sonuna bakarsak kocaman bi bruh momentu oldu. şöyle açıklayayım çok kısa:

iro ana güzel bi hareket başlattı bla bla bla bu tarz 3 cümle daha... bi anlık sinirle ve tw in tepkisizliğyle gayet haklı bi kararla biz kaçıyoz aga diyip çıktılar eyv. fakat kimse tw i bırakıp çıkamayınca işlerin buraya kadar gelip, hırsızlığın normalleştirilip, bblin hırsızlarla tekrar kaynaşması ve hiç bi şey olmamış gibi üstü kapalı boş açıklamalar yapıp, millet hırsızlık yaptı da biz niye çıkak aga? algısı ve ben içerden hallediyom, "yazıyom tw desteğe (bak dönüyolar şuan döndüler) böyle savunuyorum fraud ekibine karşı" sözleri söylenip, üstüne bir de hırsızlar yayın açmaya sekini sallaya sallaya devam edince kocaman bir bruh momentu oluştu. iro ana istediği desteği alamadı. şimdi de tw sinyal yaksa ertesi gün dönecek gibi ruh halleri var haklı olarak.

yani zaten jahonun ve diğer rekkitz üyelerinin nimoşa geçme konusunu tükürdüğünü yalamak olarak anlıyorum. burada çok fazla tezatlık var o yüzden yazmıyom 2 dk siteye bakan anlar. (nimoş ekibi çok hızlı dönüyomuş siteyi değiştircekmiş yersen. he belki yapar güzelleştirir falan fişman ama çok uzun sürer, ekip gitti aga la)
henüz yayıncı olup da tükürdüğünü yalamayan olmadığı için bunu da normal karşılıyorum.

sonuca gelirsek Toqtir, Zade, ErenAktan


0 | 10-01-2022 23:31 - 10-01-2022 23:42
266. sonuca gelemiyom site izin vermiyo. insan bi karakter sınırı uyarısı koyar. yutubda kalan herkese teşekkür ediyorum.bir ara yazabilirsem devamı var.Ayırca yine Toqtir, zade, eren,ironun amed abi biz bunlarla dalga geçiyoduk bi anda italya oldun karşıya geçiverdin noluo noluo dediklerine eminim. fikir ayrılığı konusu bu diye tahmin ediyorum.öte yandan wtcn hype jaho videoyun vs yazmak istediğim bi sürü şey var ama vaktim yok. bi ara objektifce yazarım. bi sürü şey yazdıydım ama max karakter sınırı uyarısı veren bi şey yapsaydınız siteye o kadar yazdım yarısı gitti. neyse aklıma geldikçe düzenlerim.


0 | 10-01-2022 23:39 - 10-01-2022 23:42
267. Ya aslında youtube diye bir seçenek olmasa jahreinin seçimi normal karşılanabilir, tabi facebook falan da olmaması lazım. Ama bunlar varken estetik bir tercih iddiasıyla yaptığı şeyi adam da gelir twitchten ne farkı var twitch de benim estetik tercihim diye eleştirir zira ferit falan bunu yapıyo twitterda falan şu an. Şahsımca temiz twitch konusunda düzgün durabilmiş toqtir, irem, zade bi de günhan falan var.


0 | 10-01-2022 23:55
268. Agam yargı dağıtıyor yayında


0 | 13-01-2022 21:44
269. Rekkitz ekibinden ayrılan ve hem ayrılma sürecindeki gerçekleri bugünkü yayınında anlatan hem de temiztwitch döneminde çoğu politik yayıncılar gibi yalandan laf üstü değil de gerçekten çaba gösteren yayıncı. Muhtemelen sürekli haber yapan twitchflix sayfası sözlerini gündeme getirmeyecek ama biz unutmadık. Yayıncıların bizi hiç umursamadıklarını ve kitleyi kendilerine çekip bizleri nasıl hortumladıklarını, işlerin arka planını herkesin gayet iyi bildiğini ama sustuklarını gayet iyi anlattı. Ayrılık sürecinden gerçekten etkilenen ve onun dışında arka plandaki yolsuzlukları gerçekten dert edinen adam gibi adamdır. Belki de yayıncılar arasında bu sayı beş parmağı geçmez. Artık ülkece herşeye alıştığımız için tepkimizi koyamıyoruz, izlenmenin herhangi bir sosyal mecrada takip etmenin bile onlara güç kattığını bile bile merakımızdan bunu yapıyoruz maalesef. Bu ülkenin böyle insanlara ihtiyacı var


0 | 13-01-2022 21:59
270. Gerekçeleri beni tatmin etti. Ekipteyken rahat konuşamadığını istediğini rahatça yapamadığını aynı şekilde ekipten jaho linçlendiğinde kendilerinin de zarar gördüğünü söylemiş. Büyük ihtimal feritle yaşanan tartışmada sedonun konuşmaması gerektiğini söylediler yoksa niye şimdi bbl'e ve ferit'e saplasın. Nimo'ya geçenlere düşene vurulur muhabbeti yapıldığını, ne olursa olsun korurum dediği adamlar bile jahrein'e ilk fırsatta vurmaya başladı dedi ki %100 haklı burada. Bit dolandırıcılığı konusunda pedofili suçlarının da döndüğünü söyledi bu durumu normalleştirmeye çalışanlara de kaydı. Benim için güzel bir yayındı. :)


0 | 13-01-2022 23:40
/27
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/27