Sözlükçülerin Twitch Haterı Olmaları Twitch Sözlük

Sözlükçülerin Twitch Haterı Olmaları

1. Son zamanlarda dikkatimi çeken hadise. Genelleme yapmadan konuşmak istiyorum fakat son günlerde Twitch Sözlükte ciddi bir şekilde yayıncı haterı olan ve sırf yayıncılara olan nefretini kusmak için bu platforma gelen yazarlar görüyorum.

Yayıncıların kazandıkları paraları kendine dert edinip her akşam üzülen kripto-komünist kapitalist düşmanı adalet savaşçıları neden Twitch Sözlüğe girip ona buna sallama ihtiyacı duyar ki? Daha da önemlisi neden bir insan nefret duyduğu kişiyi izler? Sanırım asla anlayamayacağım bu kafayı.


+2 | 10-10-2021 17:56 - 10-10-2021 17:57
2. Popüler olmayan ve az izlenen çok kaliteli yayıncılar var.

Bizim eleştirimizin odak noktası bu kaliteli insanlar yerine çıkarcı, paragöz, ikiyüzlü insanların size yıllardır söylediği yalanları ortaya çıkarmak. Bu platformu yıllardır takip eden herkes bu yayıncıların manipülasyonlarını ve göz göre göre yalan söylemelerini görmüştür zaten.

Bu kişileri sürekli takip etmeniz gerekmiyor zaten bunların dramaları bütün chatlerden sekiyor veya başkaları paylaşıyor sonra bu kişinin 2-3 yıl önce dediği şeylere bakıyorsunuz vs. anlıyorsunuz ikiyüzlü ve çıkarcı olduğunu.

Yayıncıların geliri ortaya çıktığından beri her 10 saniyede bir abone dilenen yayıncıların sustuğunu görmüşsünüzdür. Mesela sıkıntı çok kazanmaları değil bu kadar kazandıkları halde daha fazlasını istemeleri.


+3 | 10-10-2021 18:32 - 10-10-2021 18:35
3. Üstteki entrye katılıyor ve ekliyorum Adamları denetleyebilecek bir mekanizma yok kaldı ki buradaki eleştirilerin çoğunluğunun olumsuz olması çok normal yayincilari övmek isteyen gitsin yayınında övsün zaten .


+1 | 10-10-2021 22:01
4. Kimseyi eleştirmeyelim etliye sütlüye karışmayalım mı? Sevdiğin bir insanı eleştirebilirsin de ama insanlar aslında yayıncıların para kazanmalarını eleştirmiyorlar farkındaysan, bu kadar paraları kazanıp demogoji yapmalarına laf ediyorlar.


+1 | 10-10-2021 23:49 - 10-10-2021 23:50
5. yayıncıların hangi biçimde kazandığı parayı eleştiren dertli insanları dert edinmiş tatlış insan uWu


0 | 11-10-2021 12:22
6. Twitch Türkiye yayıncılarının kültürünün haterıyım. şöyle ki;

Chatte sublar küfreder, spam yapar, bişey yazar chat sub moda alınır sanki 8 lira vermek birisini iyi insan yapmıştır.

Yaptıkları işi millete iş diye yutturmaya çalışırlar ama global yayıncılar kadar önemsedikleri yoktur.

Sub chatten açılmayan chatlerini bile takip etmez reaksiyon vermezler.

Oyun oynarlar asıl amacı oyuna karışmak, bişey yazıp oyuna dahil olmak olan chatin oyuna dahil olmasını istemez oyuna dahil olmak isteyeni banlarlar.
(oyundaki bir yanlışı düzeltmek isteyeni bile)

Yanlış bildikleri şeylerde sürekli diretir asla özür dilemezler.

aklıma geldikçe editlerim.

Ayrıca Atatürk üzerinden duyar kasıp daha 18 yaşına bile gelmeyen çocuklardan para kazanan insanları savundurtmasın Allah kimseye. Biz Atatürk için sokağa da çıktık yürüdük de, fetullahın köpekleriyle de kavga ettik aponun köpekleriyle de. Milliyetçilği, vatanseverliği, laikliği Bira içmek zanneden siz entel varoşları ahirette Enver Paşa ve Talat Paşa ile beraber Atatürk ıslak odunla döverken kenardan sigara içerek izleyeceğim.


+2 | 12-10-2021 10:30 - 14-10-2021 19:15
7. Şunu eleştirmeyin, şuna ses çıkarmayın, şöyle dert edinmiş başka derdin mi yok diyen insan türlerinin bu başlık altında toplandığı başlık. Dolar 9 olmuş ekonomi çok iyi diyen dayılardan farksız olsaydınız azıcık sesinizi çıkarırdınız. Siz de yapın siz de kazanın değil olay. Ülkemizde sadece hikayeler anlatarak, ekrana küfürler savurarak, only just chatting yaparak, body show yaparak kazançlarının doktor ve mühendis gibi iş türlerinden kat kat fazla kazanmalarını eleştirmeyeceksek neyi eleştireceğiz? Yok ya ben çok kazanmıyorum, adam sub sayısını saklamış ne kadar delikanlı görüyor musun(!). Ülkecek s*k*lmeye razı olduğumuz gerçeğini 2 entry öncesine bakarak anlayabilirsiniz.


0 | 12-10-2021 14:18 - 12-10-2021 14:19
8. İzleyiciye ne vereceği belli olan yayıncılara kimse gereksiz kin beslemez, onlar hakkında hakaret ve küfre dönüşecek eleştiriler yapmaz.
-
İzleyicilerin istediğini veremeyen; sadece maddi kazanç için yayın açıp herhangi bir vasfı olmayan, oyunları iyi oynayamayan ve ekrana boş boş bakarak izleyicilerine hitap edenleri ise acımasızca eleştirmek bence insanların hakkıdır.
-
Burada kendisi hakkında başlık açılan yayıncılar gıyaplarında ne konuşulduğuna illaki bakıyorlardır.
Övenler olabileceği gibi eleştirenler de olacak, o eleştirileri de yayıncılar dikkate alıp yayıncılık hayatında kullanacaklardır.
-
Burası yayıncıların gelişimi açısından önemlidir çünkü kendilerinden nefret edenlerin düşüncelerini değiştirmelerine yarayan tek site konumundadır.


0 | 12-10-2021 19:31
9. Twitch haterı değilim ki, Türkiye Twitch haterıyım. Bu kadar kalitesiz insanın, bu kadar kaliteli yaşam sürmesi, üstüne birde insanlara tepeden bakması zoruma gidiyor. ENG, DE bir ton yayın izlerim, chatte ban yiyen 1 saatte 3 kişi görüyorum, gidip bir abinizin chatine “a” yazsam anında ban yiyorum, chatte 10 dakikada 30 kişi ban yiyor. Yolda görsem selam vermeyeceğim insanlar, beni olumlu eleştri yapıyorum diye banlıyor? Çünkü eleştiriyorum. Evet ben eleştiriyorum diye kalitesiz insanlar tarafından fırçalanıp, linçlenip, banlanıyorum. Para derdim de yok bu arada. laf olsun diye değil gerçekten yok
Edit:imla


+2 | 14-10-2021 02:41 - 14-10-2021 02:48
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1