Rekkitz Twitch Sözlük

Rekkitz

31. Ben çocukların doluşup ana bacı küfürler etmesini bekliyordum o kadar kışkırtmaya karşın özellikle ama garip bir şekilde iyi bir geri dönüş aldılar.

Her birini izlemesi ayrı keyifli. Hepsi kendi bantlarında en iyisi benim için.


+4 | 17-12-2020 23:14
32. Yakın zamanda duyurulan efsane kadro yakın zamanda 4 kişi gruba dahil olabilirmiş tahminimce bu kişiler yayınlarına yeni başlayan sselss ,clumsykitty, adal ve naru olacaktır eğer böyle olursa dadından yenmess gumandaaaan


+4 | 18-12-2020 11:56
33. Bir twitch ekibidir. Bu "gumandan" yok "tten" gibi bazı garip memeleri bazen fazla kaçırıyorlar ve rahatsız edici oluyor bence. Bunun dışında eğlenceli ve güzel bir ekip olmuş.
Jahrein ve Eren Aktan'ı kendi yayınlarında izlerdim ve ikisi de çok sevdiğim yayıncılardır. Bu iki yayıncı için ekibin geri kalanını da ortak yayınlarda zaman zaman izlemeye başladım.


+1 | 19-12-2020 18:22
34. (yazdıklarımı aşağılama anlamayım toxic bir insan değilim)
Yeni twitch kitlesinden çok, düzgün ve kaliteli kitlelere hitap eden bir ekip bu yüzden içerikleri belli bir kesimin ilgisini çekecek. Bu onların en ''erkek'' veya en ''adam'' yayıncı ekibi olmalarını sağlamayacak belki ama onların amacı da zaten bu değil. Gerçekten twitch izlerken sadece boş mizaha gülmek veya boş şeylerde zaman öldürmek yerine bu insanların toplanarak yaptıkları içerikleri tüketmek daha iyi. İsteyen istediğine gülüp random atabilir ama ben aptal yerine koyulup chati randomlarla doldurmayı sevmiyorum. Üyelerinin düşünce tarzları da bana uyuyor o yüzden yayınlarında eğleniyorum. Benim için 2 sorun var 1.si:
klasik twitch sorunu olan chatlerindeki pepegaların yayın zevkini baltalaması, bunu bir sebebi de buradaki yayıncıların fikirlerini 5-10 fazla kazanmak için saklamamaları olabilir bu güzel bir şey tabi ki ama burası Türkiye ve pepegalar azalmıyor. 2.si ekipteki neredeyse herkesin moderatörlerinin hataları. Ali abinin modları bence çok iyi, Barış'ın modları bazen fazla korumacı olabiliyor bu bazen rahatsız edici ama anlayışla karşılanabilir, Ahmet abinin modları çok iyiyken bazıları gerçekten neden mod anlamıyorum ahmet abi çok izlendiği için bir sorun çıktığında çözmemiz için gereken zaman ve muhatap olunacak insan az oluyor, eğer ki pepega olan moduna denk gelirseniz gerçekten ''bu şuan yaşanıyor mu ya?'' diye içinizden geçirebilirsiniz ama bu sadece 1 modunda başıma geldi onun dışında modları eğlenceli insanlar. toqtir'in moderatörleriyle bir sorun yaşanırsa dicorddan çözebiliyoruz toqtir'in bazı kırmızı çizgileri var onları aşmazsak en eğlenceli lets play yayınları onda oluyor. PurpleBixi'yle bir sorun yaşamadım ama yayınlarının büyük bir kısmı siyaset olduğu için bazen gerçekten korkuyorum yanlış anlaşılıp ban yiyeceğim diye. benimle aynı anda 10-20 gebeş de ban yerse (bir sürü insan ban yiyor kutsalları yaptıkları insanların hatalarını görüp kabullenemeyip Bahadır'a hakaret ettikleri için) sorunumu da çözmem çok zor olur ama umarım bu yaşanmaz. Eren abi aynı anda youtube'a ve spotify'a içerik çıkardığı için küfürü minimumda tutmak istiyor bu yüzden chati temiz tutmaya çalışıyor bu haklı bir serzeniş ama kendi yayınlarında kullandıkları küfürlü memeleri biz ekip yayınında anneler mangala atılırken chatten a**** indiriyim yazdığımız için ban yiyorsak gerçekten absürt, modları böyle konularda önceki yazdıklarımızı, yayındaki katılımcıları, yayının konseptine ve yazdığımızın aslında eren aktanın da kullandığı bir meme olmasını bakmaksızın ''chatin kalitesi'' adı altında ban atıyorsa sorunu izleyicilerde göremiyorum, gerçekten canım sıkılıyor, üzülüyorum. Hayır normal insanız bize deseniz ekip yayınlarında sansürlü bir şekilde meme yazsanız bile banlanacaksınız deseniz uyarız zaten. Kendisi rekkitz dışında diğer insanlarla yaptığı yayınlarda zaten chatin ıqsunu düşürecek şeyler yazmıyoruz. Kısaca eren abi aşırı bir izlenmeye sahip değil chati düzgün, çok fazla sorun yaşattıklarını sanmıyorum, modlarının bu kadar ilgisiz olup kafalarına göre ban atmaları Eren abinin yayınlarının tek kötü yanı bana kalırsa. Bu sorunları yok saymasak bile Rekkitz bana kalırsa şimdiye kadar tr twitchinde toplanan en iyi ekip, seviliyorsunuz


+12 | 27-12-2020 19:34
35. Üyeleri birbirlerinin eksikliklerini tamamlayan bir ekiptir, yani bu ekip eğer bir yayında bir araya geldiyse, olamaz çok güçlüüü.


+15 | 27-12-2020 20:13
36. Orkun ışıtmaktan daha iyi video çekeceğiz diyip, enes baturdan kötü video çekmek ve bunlar 6 kişi 4ü 30 yaşlarında. Çok ironik :D

Edit :Hmmm ortaya laf atsınlar başkasını aşağılamak için ve prim kasmak için ama lafın altında kendileri kalıp ezilince, bunu dile getiren olursa ağlamak iyiymiş. Bu arada zeka yetmiyorsa, ben malum kişinin direkt karakterini sevmiyorum. Karakteri de boktan olunca, çok eleştricek olay oluyor.


+1 | 28-12-2020 15:38 - 28-12-2020 16:47
37. Ekip oluşturma olayının sefirlerinden bir tanesi Jahrein'dir. Mumble Bros, BazeTV, Vault of Gamers ve daha bir çok twitch ekiplerinin fikir babası ve kurucularındandır. O yüzden ekip nasıl kurulur iyi bilir kendisi. Mumble ekibinin kendi içerisinde ki çatışmalarından dolayı dağılması sonucu her ne kadar Toqtir, Zade ile yayınlarına devam etse bile ekibe sonradan eklenen Eren Aktan, Purple Bixi ve arkadaşı Moparism ile birlikte yeni bir oluşum olarak Rekkitz'i kurmuşlardır. Bu ekipte en dikkat çekici özellik, diğer ekiplerde gördüğünüz gibi "yancılık" söz konusu değildir. Toqtir ve Zade 10 seneden fazla bir süredir Jahrein'in yayınında olan ve senelerdir yayın açan insanlar. Eren Aktan ve Purple Bixi'ye gelecek olursak kendi türünde yaptıkları içerikleri ile zaten dikkat çekmiş ve takdir toplamış isimler. Twitch'de destekleyeceğim sanırım tek ekiptir kendileri. En azından sabah akşam GTA V RP'si yapmadan, birbirlerinin anasına sövmeyi bir içerik haline getirmeden, farklı tarzda oyunları biz izleyenlere sunacaklardır. Aktif olarak Spotify'da, Youtube'da içerik sunmaktadırlar sadece twitch ile de sınırlı değiller.
Ayrıca ekibe yeni gelecek üyelerin de sözü geçmiştir, merakla bekliyoruz...


+13 | 13-01-2021 04:22 - 13-01-2021 04:24
38. minecraft sunucusunu dün açmış über süper fantastik ekip. hayır abartmıyorum çünkü kaliteli insanlar. ama ben bir tık minecraft ve gta 5 ten ziyade, ultimte 6'in cherno çayırlarında maceradan maceraya koşacağı dayz yayınlarını bekliyorum.


+5 | 13-01-2021 04:35
39. Çok farklı tatlar içeren samimi ve kaliteli bir ekip. Tebrikler.


+2 | 12-06-2021 20:36
40. kurumsallaşması güzel olmuş.


0 | 14-06-2021 18:07
/5
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/5