Nesrin Twitch Sözlük

Nesrin

41. kendisiyle alay edilmesi hoşuna gidiyor sanırım


0 | 10-06-2022 02:55
42. 4 Ocak 2022 tarihinde, bu başlıkta kendisine bir tavsiye vermiştim; sanırım uygulayamamış.
-
Bunu okuyorsan lütfen bir yayınını yarım saat izleyici gözüyle izle ve tarafsızca eleştir kendini.
-
Bir karar ver ya! Diş hekimliği mi yoksa yayıncılık mı? Yayıncılığa yoğunlaşmanı, yayıncı karakterine bürünmeni engelleyen bir iş ise diş hekimliği; bırak yayıncılığı. Gerçek mesleğine odaklan.
-
Bu kadar insanın seninle alay etmesi, hakkında küçümseyici konuşması da mı bir şeyleri değiştirme isteği uyandırmıyor içinde?
-
Şahsen sana söylenenleri (yapıcı olanlar hariç) görünce üzülüyorum. Bir kız bu kadar onur ve gurur kırıcı söze nasıl katlanıyor diyorum.
-
Burası sanal alem. Kendini nasıl gösterirsen öyle tanınırsın. İnsanlara ben böyleyim, beni böyle kabullenin de ya da aslolan seni insanlara göster ve hakkındaki yanlış düşünceleri bertaraf et.
-
Her şey senin elinde. Kal sağlıcakla...


0 | 10-06-2022 06:31
43. An itibari ile Samet ortaam'a O.C. diyerek kendini KATMAN'dan imha etmistir.
+++ burada yazilanlari okuyup psikolojisinin bozuldugunu tahmin ediyorum.


+2 | 12-07-2022 03:18 - 12-07-2022 03:20
44. 12 temmuz yayınından sonra gözümde tamamen bitmiş bir kişilik. izlenmeleri arttıkça çağrının yayınındaki masum kız tavırları değişti. hatta o kadar değişti ki dün geceki yayında ona katman ekibine katılma imkanını sağlayan -dolayısıyla ona izlenme katan- sametin annesine küfretti. karamanın şakayla karışık söylediği şeyin aslında ne kadar gerçek olduğunun bence herkes farkındadır.

umarım çağrının yayınlarına gelmeyi bırakır. çünkü pick me hareketlerinden de sürekli onu savunan bi chat görmekten de bıktım. yağmur nesrin gibi aptal rp'si yapmadığı için sözü bile kesilirken nesrinin sürekli ön planda olma çabası gerçekten çok baydı. dün geceki hareketi yağmur yapsa tüm chat nesrine attıkları gibi yağmura da kalp atacak mıydı acaba :d
bu sektörde insanların gözünde yükselmek ne kadar yavaşsa düşmek o kadar hızlıdır nesrin. ailenin yanındaki şımarıklığa yayınlarda son ver.

ayrıca ya rp yapmaktan vazgeç ya da salaklığından.


+1 | 12-07-2022 22:31
45. Artık rp yapmadığını herkes biliyor. Peki herkesin parlak zekalı olduğun acı gerçeğini öğrenmeleri hoş mu oldu?
Kendi kariyerini yönetebilmiş, bir yerlere gelebilmiş ve başarılıymış gibi yayınlarda Hasan ve Berrin'e öğüt vermesi çok ironik değil mi?


0 | 09-08-2022 15:19
/5
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/5