Nesrin Twitch Sözlük

Nesrin

41. kendisiyle alay edilmesi hoşuna gidiyor sanırım


0 | 10-06-2022 02:55
42. 4 Ocak 2022 tarihinde, bu başlıkta kendisine bir tavsiye vermiştim; sanırım uygulayamamış.
-
Bunu okuyorsan lütfen bir yayınını yarım saat izleyici gözüyle izle ve tarafsızca eleştir kendini.
-
Bir karar ver ya! Diş hekimliği mi yoksa yayıncılık mı? Yayıncılığa yoğunlaşmanı, yayıncı karakterine bürünmeni engelleyen bir iş ise diş hekimliği; bırak yayıncılığı. Gerçek mesleğine odaklan.
-
Bu kadar insanın seninle alay etmesi, hakkında küçümseyici konuşması da mı bir şeyleri değiştirme isteği uyandırmıyor içinde?
-
Şahsen sana söylenenleri (yapıcı olanlar hariç) görünce üzülüyorum. Bir kız bu kadar onur ve gurur kırıcı söze nasıl katlanıyor diyorum.
-
Burası sanal alem. Kendini nasıl gösterirsen öyle tanınırsın. İnsanlara ben böyleyim, beni böyle kabullenin de ya da aslolan seni insanlara göster ve hakkındaki yanlış düşünceleri bertaraf et.
-
Her şey senin elinde. Kal sağlıcakla...


+1 | 10-06-2022 06:31
43. An itibari ile Samet ortaam'a O.C. diyerek kendini KATMAN'dan imha etmistir.
+++ burada yazilanlari okuyup psikolojisinin bozuldugunu tahmin ediyorum.


+3 | 12-07-2022 03:18 - 12-07-2022 03:20
44. 12 temmuz yayınından sonra gözümde tamamen bitmiş bir kişilik. izlenmeleri arttıkça çağrının yayınındaki masum kız tavırları değişti. hatta o kadar değişti ki dün geceki yayında ona katman ekibine katılma imkanını sağlayan -dolayısıyla ona izlenme katan- sametin annesine küfretti. karamanın şakayla karışık söylediği şeyin aslında ne kadar gerçek olduğunun bence herkes farkındadır.

umarım çağrının yayınlarına gelmeyi bırakır. çünkü pick me hareketlerinden de sürekli onu savunan bi chat görmekten de bıktım. yağmur nesrin gibi aptal rp'si yapmadığı için sözü bile kesilirken nesrinin sürekli ön planda olma çabası gerçekten çok baydı. dün geceki hareketi yağmur yapsa tüm chat nesrine attıkları gibi yağmura da kalp atacak mıydı acaba :d
bu sektörde insanların gözünde yükselmek ne kadar yavaşsa düşmek o kadar hızlıdır nesrin. ailenin yanındaki şımarıklığa yayınlarda son ver.

ayrıca ya rp yapmaktan vazgeç ya da salaklığından.


+3 | 12-07-2022 22:31
45. Artık rp yapmadığını herkes biliyor. Peki herkesin parlak zekalı olduğun acı gerçeğini öğrenmeleri hoş mu oldu?
Kendi kariyerini yönetebilmiş, bir yerlere gelebilmiş ve başarılıymış gibi yayınlarda Hasan ve Berrin'e öğüt vermesi çok ironik değil mi?


+1 | 09-08-2022 15:19
46. tam olarak yaşananı anlatıyorum. nesrin tft oynuyor. oyun bitmek üzere can yenileme karşıtı iteme ihtiyacı var ( morello ya da gün ateşi) nesrinin envanterde zırh var ortadan belt alırsa yapacak. ağzından bana gün ateşi lazım lafı çıktı. ben de chate gün ateşi yap dedim onun bu lafından sonra

nesrin ortaya gelince belti aldı, chattekiler ortada morello vardı niye almıyorsun diyince, nesrin dönüp talebova diye biri var bana gün ateşi aldırdı diye cevap verdi.

sonuç olarak nesrin yaptığı gün ateşiyle oyunu kazandı ve birinci oldu, sametle beraber oynuyorlardı.

bu yaptığı hareketten sonra unf attım ve blockladım. benim gözümde nesrin yalancı, karaktersiz bir insandır.


0 | 25-09-2022 21:01
47. insanların seninle bu kadar dalga geçmesine nasıl dayanıyorsun anlamıyorum izlerken ben senin adına sinirlenip üzülüyorum bazen kendine saygın yok mu şakanın da bir dozu vardır ve konu sen ve senin zekan olunca yapılan şakalarda herhangi bir sınır doz olmuyor ayrıca yaptığın hareketler çok zeki olmayan bir insanın yapacağı türde hareketler rp yapmadığını iddia ediyorsun o zaman zeka yoksulluğu çektiğini söylüyorsun ben seni anlamıyorum nasıl bir insan piyasa da sürekli kendisiyle dalga geçilmesine izin verip de yaptığı saçma sapan zeka kırıntısından uzak hareketlerle gündeme gelmek ister ayrıca şunu da söylemek istiyorum salaklık ile saflık tamamen farklı şeyler senin hangisi olduğunu 10 dkk izleyen birisi anlayabiliyor üstüne üstlük insanların sana yapmanı söylediği şeyleri de kendi beyin süzgecinden geçirmeden direkt uygulaman da komik duruyor açıkçası rp yapmanı umuyorum rp yapmıyorsan kendi adına üzülmelisin ve kendine çeki düzen vermelisin


+2 | 15-10-2022 17:19
48. Herkesi kendi gibi aptal sanması sıkıcı değil mi artık? Ne zaman yayın sabote etmeyi bırakıp iş hayatına dönersin sayın x yıllık mezun stajyer diş hekimi


+2 | 16-10-2022 00:16
49. bir ara yayında el freni hikayesi anlattı. o hikayeyi ekip arkadaşları sorup öğrensin. duran arabada el freni çekince "drift atmaktan" korktuğu için el freni çekmemiş. çünkü gta da duyduğuna göre el freni çekerek drift atılıyormuş. bu kıza verilen ehliyet acilen geri alınmalı malesef.


+1 | 17-10-2022 18:43
50. Bu girdiyi gireceğimi hayal bile edemiyordum ama gerçekten yetti artık ...

Twitchte izlemekten tek zevk aldığım yayıncının
(bkz:)
yayınlarını artık çekilmez bir hale getiren yayıncı. Ağlak şımarık, zeka yoksunu bir karakter. Suçu ve hatayı daima karşı tarafta arıyor, kendisinin salak olan kişi olabileceğini asla kabul etmiyor. Ne de olsa 20k yaparak girdi o diş fakültesine değil mi :) Yaptığı yorumlarla ve hareketlerle yayının enerjisini inanılmaz derecede düşürüyor. Ekipte olan fırlama karakterlerin direk önünü kesiyor. Geçen günlerde yaptığı istekle beraber 35-40 dakika boyunca ilkokul 1. sınıf seviyesinden hallice bir oyun oynattırdı koca koca insanlara (Seçilen harf ile başlayarak konuşma ve diğer oyun) . Evet ekibe belki böyle tipler de lazım ama kendini "main character" sanıyor bu yayıncı.

Çağrının kanalı esprilerin daima en yüksek seviyede olduğu, şakaların ve içeriklerin zeka dolu olduğu bi kanaldı. Bu hanımefendi ve yanındaki ergenler sayesinde kreşte yatma saati gelmiş şımaran ve ağlayan çocukları izler gibi olduk. 2 gram kendine saygın ve gururun varsa şu yayınlara biraz daha az gelirsin veya dahil olursun. Daha fazla detaya girmeyeceğim zira diğer arkadaşlar gayet güzel açıklamışlar nasıl bir insan olduğunu ...


+1 | 17-12-2022 06:44 - 17-12-2022 06:46
/5
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/5