Miranda Eylul Miafitz Draması Twitch Sözlük

Miranda Eylul Miafitz Draması

11. ülkede vasıfsız kızlar son zamanlarda twitcher/youtuber olmaya karar verdi. bimler a101ler kasiyersiz kaldı.
ülkede abaza ,işsiz milyonlarca genç olduğundan dolayı iyi prim yapıyorlar, şu kızların herhangi birine ingilizce öğret Amerika'ya koy orada yayın yapsın aylık 100 izlenme sağlayamaz. Türkiye'de her kız en fazla 6 ayda 500-1k arası izleyici görür ve sadece bunu youtubeden video izleyerek yapabilir. ortadoğu twitch diyarına hoşgeldiniz.aralarında geçen stalklama arkadan konuşma muhabbetine girmiyorum,tüm kızlar böyle olduğu için hiç şaşırmadım gördüklerime.Ne diyeyim artık soğudum Twichten , içimden kimseyi izlemek gelmiyor son 1 yıldır .TwichTR yi televizyon talk showlarına çevirmeyi başardık.bana yaşlandığımı hissettirdi bu platform.hani olur ya.. yaşlılar, gençlerin yaptıklarına anlam veremez.
ben de öyleyim. birinin oynadığı oyunu izlemek, bundan zevk almak, bağış yapmak bana çok ilginç ve gereksiz gelmeye başladı
bağış yapanlara da "Allah akıl fikir versin" diyorum.


+2 | 10-03-2020 00:50
12. 3 ü de thotz kategorisinde yayın yapan yayıncılardır. Maalesef geçmişten günümüze kültürsüzlük ile para yan yana gelince avam ve itici sonuçlar ortaya çıkar. sadece bu hanımlar için değil twitchten para kazanan yüzde 95 lik kesim için bu durum geçerlidir.

Fakat iş güzelliğe gelirse eylül ve miranda denen hanımları toplasak mia nın anca çantasını taşırlar. Ama belli ki mia kendinin farkında değil mirandayla yarışıyor. Kendisine teşhisim öz güven eksikliği olduğu yönünde. bu saçma konuya yaptığım yorum vesilesiyle artık twitchten kalite beklemek yerine goy goyun dibine vuracağımı da belirtmek isterim. eskiden yayın yaptığımdan ortamı düzeltmeye çalışırdım. Belli ki böyle bir şey mümkün değil. İşin eğlencesine bakacağız. Mia cıım canım thotcuum bul beni?


+1 | 10-03-2020 13:40
13.
(bkz:)


0 | 10-03-2020 14:15
14. https://twitchsozluk.com/w/MirandaKerry/3#e7992 e biz bunu da aylar öncesinden söyledik;)

(bkz:)
e de acımaya başladım. sevgilisi dışkı gibi davransa da ayrılamıyormuş ahaha ayrılamaz tabii ayrılırsa nasıl girer bu espor ortamına? nasıl yayıncılık kariyerini ilerletir?


+5 | 10-03-2020 14:57
15. Olayın özeti şu aslında mia ve eylül beraber spor yapıp zaman geçirmeye başlayınca miranda kıskanıp olan biteni içinde tutamadan ortaya dökmüş yazısında eylül ün kalp sorunu olduğu için ben konuştum üzmek istemedim gibi söylemlerde bulunup bu ifşayı yapması tezat oluşturur eylül ü veya bir başkasını önemseyen iyi arkadaş olduğunu düşünmüyorum yine de kendisi iki defa ev taşıdığı için mağdur konuma düşürülmüştür


0 | 11-03-2020 10:49 - 11-03-2020 10:50
16. o degil de miafitz ve eylul savunma yapmadiysa bu mirandayi hakli duruma düsürür, herhalde kesinlikle mirandanin paylastiklarindan haberleri olmustur. zamaninda kavga etmis olabilirler yollarini ayirabilirler, arkadan konusma karakter meselesi ama daha sonrasi simdiye kadar devam ettilerse bu mobbinge girer, dumbledodgeun mobbing olayinda duyar kasanlar bu olayda da ayni tutumu gösterecek mi? ve sponsorluklara birilerini kötülemek, ekmeginle oynama cabasi basbaya karaktersizlik, serefsizlik, bunu yapanlardan da her türlü pislik beklenir beklenir.
ve eskiden arkadas olan büyük erkek yayincilardan, bi taraf da "büyük yayincilardan biri milletin sponsorluklarini engelliyor ekmegiyle oynuyor, o yüzden iletisimi kestim hayatimdan cikardim" demisti. yani saka maka twitch mafyasi misali birileri arkaplanda isler ceviriyor.


0 | 12-03-2020 03:00
17. drama ekmektir


0 | 21-03-2020 23:58
18. oldukça feminen bir look ile arzı endam edip millete "kuaförden çıkmıyor xd" demek de bambaşkaymış. bir kadının başka bir kadını, erkeklerin kadınları sadece görünüşten ibaret nefes alıp veren bir varlıkmış gibi eleştirme maksatlı kullandığı bir tabir ile (kuaförden çıkmamak) vurması da öğrenilmiş ataerki işte maalesef. sanki kötü bir şey kuaförden çıkmamak, tövbe tövbe. eylülcüm ocakdışısın artık, seni burada savunmayacağım tatlıkuşum.

not: bunu söyleyen de platin saçlı ha ve düz kullanıyor. iki hafta boyamasa 5 santim dibi gelir.


+3 | 22-03-2020 00:12 - 22-03-2020 00:17
19. Kısaca anlatmak gerekirse; Özellikle çeşitli yayıncıların omzunda yükselip, boostlandıktan sonra kadın kişi kendi kanalını açmışsa bir çeşit kontrol manyaklığı olur hırslanır, çıkar ilişkileri kurar vs. biz bunlara internet dilinde "gold digger" deriz. Kübra bu bahsettiğim tabire uygun iki kişinin ona kazık atmasını anlatmış.

Özellikle Twitch ortamlarında vs. çok samimi olmadıkça arkadaşlıkları çok desteklemem çünkü çoğu çıkar ilişkisi oluyor ve izleyiciye de bol bol drama ekmeği yemek kalıyor.
Yarın Youtube da "X yayıncısı ıbıdı hıdıbı dedi" "Y yayıncısı x yayıncısı hakkında hıddırı bıddırı dedi" şeyleri çıksa şaşırmam gerçi bu kavgalar uzun zamandır var

Miafitz "Bu halimle bile Kübra dan daha çok izlenirim" demiş buna tepkim sadece lul
(bkz:)

Eylül ise e-sporcu ortamlarına sürekli girmeye çalışmış düşürmeye çalıştığı kişiler düşmeyince Elwind e yürümüş birisi ki bunu bir yayında bile bahsetmişlerdi diye hatırlıyorum.
Kaan ın egosu kısmına hiç girmeyeceğim ki bunu herkes bilir ve kendiside kabullenip "Ben çok süperim" adlı bir şarkı çıkarmıştı zamanında yani Kaan ın egosu bir eleştiri veya varsayım yerine herkesin bildiği bir geyik muhabbetine dönüştü.
Üzüldüm açıkcası Kübraya şimdi biz üzülürken bunun ekmeğini yemekte instagram ve youtube da ki ölücülüre kaldı. Yiyin efendim yiyin etinden sütünden faydalanın dramanın

Edit: İmla


0 | 24-03-2020 21:50 - 24-03-2020 21:54
20. @19 Dramayı başlatan Mirandanın yani Miranda Kerry(Lolde adc oynadıgı içinmiş) ünlenmesinin sebebi Immortoru twitchde lol yayını yaparken mirandanın ona yavşaması (beraber duo vs.) ve sonra primini alıp çocuğu reddetmesi ile olmuştur.


0 | 24-03-2020 23:07
/2
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/2