Kadın Yayıncılar Twitch Sözlük

Kadın Yayıncılar

1. Bazı Kadın "Yayıncılar":
1- NazFrambuaz: Soru işareti bol bir yayıncı. Bana göre gerçekten de hiçbir özelliği yok. S I F I R.
2- Miafitz: Yayında dekolte vs. açmayan, ama izleyen 1000 kişinin 900'ünün de dış görünüşünden dolayı izlediğinden emin olduğum, itici, IRL'sini kayda değer görmediğim, vasatın altında oyun oynayan (klasik olarak challenger arkadaşları tarafından boostlanan kız örneği) yayıncı.
3- MirandaKerry: İtici, yayının üst kısmındaki en yüksek bağışlara ağzım açık baktığım kişi. Düşüyor mu böyle? İçeriği yok.
4- Alinity: Bu tanımın hakkını fazlasıyla ve inanılmaz fazlasıyla veren gerçekten de dış görünüşünden başka bir özelliği olsa da kimsenin bunu görebilecek gönül gözüne sahip olduğunu düşünmüyorum.
5- Amournath: Kısaca http://prntscr.com/lwnk63
6- Evonmoss & Cheryboom: Göğüs bölgelerinin ön taraflarını açarak yayın yapan ve yalnızca bu sebepten izlenen yayıncılar. Bir gün kendi yarattıkları bomboşluk kara deliğinde kaybolacaklarını düşünüyorum.
7- Ezgii: Bu ne agacım.
8- Pinkybeb: Direk dansı sanatını Türk "gençlerine" tanıtan yayıncı.
9- Lylo: Çok kayıp. Çok. Ağzını yayarak, yarı ingilizce yarı türkçe konuşmaktan hiç vazgeçmeyen dünyanın en itici insanı.
10- Realvivien: Gerçekten sohbetinin, oynadığı oyunların seyircisini sardığını düşündüğüm, az ve öz de olsa kendi kemik kitlesini oluşturabilmiş biri.
11- pqueen92: Kendi kemik kitlesini oluşturabilmiş, yayınlarında ve başkalarının yayınlarında gerçekten içerik çıkarmaya özen gösteren biri.
Lütfen bu yayıncılar hakkında fikirlerinizi yazın. Çünkü gerçek anlamda ergenlerin meşhur ettiği insanların, sözlerinin beş para ettiğini zannetmesinden ve kendilerini aşırı önemli ve bir yerlere çıkmış görmelerinden çok sıkıldım, sıkıldık. Listede sıraladığım 11 kadın yayıncıdan yalnızca 1-2 kadın yayıncıyı gerçekten beğenerek izliyorum. Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum. Bir yayında da açık açık söylendiği gibi: "Kadın yayıncılar 1 günlüğüne kameralarını kapatsa izlenme sayıları nasıl değişir?" Evet ne kadar cinsiyetçi ve muhtemelen yanlış bir cümle olsa da hassasiyetlerinizi bir kenara bırakıp bu konunun ve sorunun aslında ne kadar doğru olduğunu düşünmeniz gerek.
-Bu yazımdan sonra da birileri "kadın düşmanı" yaftası yapıştıracak biliyorum. Kimseye bir düşmanlığım yok. Doğruları konuşan taşlanacaksa taşlayın.


+10 | 18-12-2018 22:19 - 18-12-2018 22:23
2. 1. söylemem gereken : Kardeş sen mal mısın? Olay kadın düşmanlığı değil de bir insanın karakterinden nasıl bu kadar emin oluyorsun. Tamamen seksistliğini geçtim onların böyle olduğu saptayacak kadar ne içtin brom sen ? Bunları yazmak için zaman harcaman tamamen aptallık belirtisi. eğer senin psikolojini düşünmeyip bunları yazmasaydım belki anlamazdın. "OK " diyip geçicektim. Bence bi aynaya bak , kendine çeki düzen ver. Saçma insanlıktan çık bu kadar takıntılı olma.


+1 | 18-12-2018 22:53
3. Konuyu açan arkadaş... Harbi çoğunlukla boş işlerin döndüğü şu platforma bu kadar kafa yorma. Alıcısı ne ki satıcısı ne olsun? İlla konuyu iredeleyeceksen şöyle özet geç. Ne türkiye'de ne de dünya genelinde kadın yayıncılar tutunamamıştır. Tutunanlar ise doğuştan gelen fiziksel özellikleri ile kalıcı olmuşlardır. Bu kadar basit, konu kilit.


+5 | 19-12-2018 02:04
4. Twitch Tr öyle bir ortam olduki. Yancı olmadan veya cinsellik üzerine yayın yapmadan kazanamıyorsunuz. Cinsellik üzerine yayın yapan yayıncılara kızmıyorum izleyiciler böyle şeylere prim veriyor. Yancılık zaten malûm.


+3 | 19-12-2018 14:27
5. Targetlocated (Burcu) hiç kamera açmadan yayın yapıyor ve gayet de güzel izlenme rakamları var, yeni yayın yapmaya başlayan birisi için.


0 | 20-12-2018 08:19
6. Papy0ntv 'yi unutmayalım en azından baba evınde rahat rahat yayın yapmadığını zor şartlarda ıs yaparak super ısler cıkardıgını soyleyebılırım


0 | 23-12-2018 00:30
7. hayatında bir kadınla sağlıklı iletişim kuramamış pipisi nemli ergenler tarafından aşırı yükseltilen (bak buraya promote yazacaktım ama hadi gene iyisin) yayıncılardır. çoğunun oyunculuğu bence vasatın üzerinde. tabi bunlar içerisinde edebiyle bir şeyler yapmak isteyenler de mevcut şimdi hepsini de negatif eleştiremem. ama başta da dedim ya, kitle leş ötesi oldukları için çok yükseltiliyorlar. yani bugün aynı oyun ve pc sistemine sahip bir can ile şeyma'yı twitchte yayın yaptırtmaya başlasak, şeyma can'ı geçecek can ondan daha iyi olduğu halde. neden ? çünkü şeyma'da doğuştan gelen + skill pointler var. neyse, siz gene de oyun oynayışını beğendiğiniz kadın yayıncıları izleyiniz efenim.


+3 | 31-12-2018 15:13
8. saçma sapan işler yapan insanlardır. (fionamed-thetabeta hariç)
2 grupturlar
1-grup dekolte açarak izleyici çekenler
bu tipi tipleri izleyeceğinize porno izleyin bari.
2-grup oyun oynamayı beceremeyenler
miafitz-eylül-mirandakerry vs vs tamamı düşük zeka ve yeteneksizdir
oyun oynamayı bilmezler muhabbet etmeyi bilmezler saçma sapan kahkikikoko embesil muhabbet ile bıyığı terlememiş ergenlere hitap ederler.


+4 | 03-01-2019 16:39
9. %95'i oyun oynamaz oynamayı da bilmez bazen oynamaya çalışsalar da beceremezler yetenekleri yoktur. Bu şekilde ki yayıncılar aptal bir şekilde "Burası oyun platformu değil ki" diye bir savunmada bulunurlar. Twitch'i aptal arkadaşlarından duyup, sadece maddi kazanç sağlamak için yayın açarlar. Twitch'in en salak, abaza ve boş kesimi tarafından izlenirler. İzlenmelerinin tek sebibi ise kadın olmalarıdır. Sözlerim meclisten dışarı 10 kadın yayıncıdan 2'si hatta 1'i "düzgün" yayıncılık yapıyor diğerlerinin kim oldukları da orta da zaten. lul


+4 | 31-03-2019 14:27
10. Ne dersek diyelim. Ne yorum yaparsak yapalım. Değişmeyecek tek şey varki. Dişiligini kullanmadan yayın yapanlar bir kenera. bunlara prim verenler bitmedikçe yayın yapmaya devam edecekler. sadece kadın yayıncılar için geçerli degil erkek yayıncılar içinde. yayıncıların ne oldugu önemi yok. bizim kitle olarak izleme olanaklarımız . şuanda izleyiceler çok fazla malüküle edilmekte. malesef bu tür platformda dolaşan çogunlukla küçük kardeşlerimiz bu tür malükülasyonlara inanıyorlar. bence twitch yayıncılarını degil izleyicileri eleştirmeliyiz. artık bunun kaanatine vardım. çünkü hak etmeyipde izlenip para kazanan yayıncılar var. üzüldügüm nokta hep bu olmuştur. desturlandın saçmalıgıyla. kendini yayıncı sananlar var. buna benzer örnekler. eskiden bu işi yaparken emek vardı . samimiyet vardı şimdi. sadece izleyiciler bir para amblemi oldu bunuda bu hale getiren bizleriz. bağış atmak senin elinde. ama bu bazen hakkıyla yapana degil de. desturlandın cart curt. salak salak yapılan projelerle gelen yayıncılara bağışlıyorsun. netice para senin paran o ayrı tabi sadece uyarmak istedim. saglık olsun. bu ara çok duygusalım kusura bakmayın okuyanlar


+3 | 01-04-2019 21:18 - 07-04-2019 02:57
/4
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/4