GuGuCan Twitch Sözlük

GuGuCan

21. Hiç bir oyunu beceremeyen, vasıfsız, ama gaming platformundan ekmek yiyen daha doğrusu yalakalık yaparak ekmek yiyen boş bir çar.

Mesela bu vasıfsızın buradan para kazanamaması lazım ama Çağrının sırtına binerek paraya para demiyor. Para çok gelmiş olacak ki paranın sarhoşluğuna tutulmuş durumda. Daha şimdiden egosu tavan yapmış geleni gideni tersliyor, banlıyor, kendisiyle aynı fikirde olmayan birisini zorbalıyor ve chatte küfür yağmuruna tutuluyor.

Adam olmayı haketmeyen bu vasıfsızları adam yapan sizlersiniz aw.
Şunlara atacağınız 5 doları her ay düzenli şekilde biriktirip değerlendirseniz cebinizde para olacak ama siz onu bunu zengin ederek kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Bende izliyorum ama para vermiyorum sen neden veriyorsun benden fazlan ne ? Yayıncıyı desteklemek mi lan yayıncılar senin 3 kuruş paranamı kaldı zaten onlar paranın tamda kendisine hizmet edip paralarını alıyorlar. Sen sadece yayıncıya para atarak egonu tatmin etmeye çalışıyorsun. Hepiniz daha Ortaokul Lise çağlarındasınız Üniversitenin sonlarına doğru herşeyi anlayacaksınız ve ben ne kadar salakmışım ki bunlara para atmışım diyeceksiniz.


0 | 02-06-2024 21:36
/3
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/3