Elraenn Twitch Sözlük

Elraenn

501. Son 2 haftada sadece 3 yayın açıp müsait olmasına rağmen yayın açmayan yayıncı. Bugün ekibindeki rraene'nin storysinde 6 gün yayın yok diyip kameraya bakarak kapak işareti yapmasını artık yayıncılıktan sıkıldığı yönünde yorumladım. Gerçekten sıktı bu durum...


+8 | 03-07-2021 17:56
502. Rraenee'nin story'sini ben de gördüm. Yeni setup kuruyormuş "6 gün yayın yok." diyerek kameraya "kapak" işareti yapıyor. Seviniyor. Aga yayın açmak artık bu kadar zulüm geliyorsa, bu kadar çile çektiriyorsa, gözünde bu kadar büyüyorsa ben senin derdine hemen çare bulayım, hem de kökten? Komple bırak yayıncılığı? Geçen yayında da aynı muhabbete denk geldim. "Ekiple kamp yapacağız, 15 gün yayın açmamı beklemeyin" tarzı bi cümle kurup sevindi etti. Şimdi de bu story. Yayın açmayacağına kameraya "kapak" işareti atacak kadar seviniyorsan niye yapıyorsun baba bu işi? Sen değil misin her yayın "Sevmediğim işi, huzur bulmadığım işi yapmam." diyen? Bıraksana yayıncılığı? Salsana bütün sponsorlukları?
Haaddi?

Şimdi kalkıp şaka yapıyor adam şakasına söylüyor diyenler olacaktır. Size Yılmaz Güney'in bi' repliğini söyleyeyim.
"Her şakanın bir parça da ciddi yanı yok mudur?"

Twitchflix'in "Elraenn - Yayıncılıktaki Mental Zorluktan Bahsediyor" başlıklı videonun yorumlarına bir göz gezdirin. Ne dediğimi anlayacaksınız. Benimle aynı fikirde olan çok insan var. Zaten iki ayda bir Twitchflix, Elraenn'in yayıncılıktan dert yandığını içeren video atıyor. Fiks.


+20 | 03-07-2021 21:00 - 03-07-2021 21:41
503. Bence bu düpedüz saygısızlık,terbiyesizlik.Sıkıldık artık bu belli yayıncıların Hollywood oyuncusu triplerinden, 6 gün yayın yokmuş bak sen, kimi cezalandırıyorsun takipçileri mi,sana abone olan insanları mı? Bence sorun şımarıklık.Binlerce sana abone olan insan, donate atan destekçin var bu hareket onlara yapılmıştır diğerlerini zaten pek umursadığını sanmıyorum.Aboneleri tepki göstersin diyeceğimde pek sanmıyorum gene abi,abi diye peşinde koşturursunuz, aslında size iyi bile yapıyor böyleleri.


+5 | 04-07-2021 02:07
504. Tuğkan yayıncılığa başladığı ilk zamanlar tekstil işini bokluyordu insanlarla ne tür sorunlar yaşadığını anlatıp yayıncılığa övgüler diziyordu şimdi tam tersi tekstilde kafam çok rahattı, mental olarak yoruldum diye ağlamaya başlamış. Sızlandığı insanların büyük çoğunluğu asgari ücretle geçinmeye çalışan, antibiyotikli tavuk dürüm+ayran yapan insanlardan oluşuyor. Bunların senin yaşadığın mental yorgunluğa üzülmesini mi bekliyorsun cidden? İnsan biraz utanır. Neyse bu akşam bir yayın patlatıp gaz almaya başlar çok tepki almış.


+18 | 04-07-2021 19:54
505. Bu şımarıklığın tek bir sebebi ve nedeni var.Yalaka fanboy kitlesinin sürekli kıçını yalaması her söylediği cümleye kanıp inanıp alkış tutması.Şu sıkılmış triplerini bırak artık gerçekten bu işten bıktıysan gerçekten bırak kazanacağını kazandın zaten artık belkide sebebi bu doymuşluk hissi nasıl olsa bir kitle var ve iki havalı cümle söyler drama yapar yine alkış tuttururum diye düşünüyor sanırım.O kadar çok yalan söylemeye başladıki zaten son dönemde başta Eightborn sunucusunu 8 aylık bakıma aldıkları süreçte ilk başlarda sürekli yayın yaparken sıkıldığında yayını kapatıp sunucu işleri ile uğraşalım hadi ekip diye yayını kapatıp aylar sonra sunucuyu tekrar açtıklarında kendi itirafı üzerine biz 8 aylık süreçte sunucu ile ilgilenmedik kafa tatili yapalım dedik son 1-2 aydır uğraşıyoruz ve yetişmedi arkadaşlar kusura bakmayın draması yaptın hani her yayını kapattığında sunucu ile çalışmaya gidiyordun?Sonrasında çekiliş olayı yaklaşık 1yıl oldu ortada hiç bir şey yok ve diyeceksiniz ki adam napsın yapsında o kadar ceza yesin sen mi ödeyeceksin?Ulan bir yıl oldu bir yıl şu zamana kadar bir çözüm bulamadın mı her yayın kendin söylüyorsun milli piyango ile yaparsak izin veriliyor diye yap o zaman o kadar insan boşuna mı abone oldu takip etti seni?Onu geçtim sürekli çekiliş ürünlerini cevresine dağıtması ayrı bir muamma.Adamın saygısı kalmamış ki izleyiciyi kullanmayada iyi alışmış zaten kimsenin aklı fikri yok sürekli manipüle ile drama ile kandırıyorsun zaten.Sende haklısın tabi benimde her dediğime Aynen ağbi çekseler bende belki senin gibi kafam rahat olurdu.Sunucuyu neden salmıyor arkadaşlar sebebi açık değil mi.Sizce rp seven kitle artık sunucunun olmadığını veya kendisinin rol yapmayacağını sunucuyu diğer adminler ilgileneceğini ve yayınlarını yapmayacağını söylese binlerce kişi izlemeyi bıralacak ve rp seven kitle gidip sunucuda diğer yayın yapan arkadaşları izleyecek.He birde artık izleyiciyide tehdit etmeyi çok seviyor onunla aynı düşünmüyorsa aboneleri veya izleyicileri kapatırım bak bu sunucuyu , yayını kapatıcaz anlaşıldı yine başladınız darlamaya gibi izleyici ile inatlaşmaları ayrı bir olay haksız olduğunu bildiği için insanları tehdit yoluyla bastırmaya çalışmak suçluluk psikolojisidir bunuda çok iyi kullanıyor koyun tayfasına karşı.


+10 | 05-07-2021 15:36 - 05-07-2021 17:26
506. Evet son zamanlarda çok sızlanmaya başladı yayıncılık hakkında, ki bu bana biraz normal biraz abartı geliyor. Normal gelen tarafı bu adamın fanboyu çok adamı çileden çıkartırcasına çok. Twitchin enes baturu bildiğin. Ama sızlanması dışında bir sorunu yok diğer yayıncıları görüyoruz 18 yaş altı kız gruplarında takılan fake prime basıp ona buna bot diye ağlayan tipler. İyi ki izliyorum seni aw


+5 | 09-07-2021 03:02
507. en iyi yayıncılardan biri


+2 | 14-07-2021 13:13
508. Muhabbeti saran iyi bir yayıncı


+2 | 15-07-2021 00:38
509. sözlükteki adı "askerlik anısı anlatan karınca" olsa yadırgamayacağım bir insandır. kendisini severim, olgundur, abi gibidir, göte göt demeyi çok iyi bilir. tartışmaya girmez, girmeden haşat eder adamı.
ama reis be, sigarayı azalt. ülkenin böyle insanlara daha uzun yıllar ihtiyacı var ehuehuehue


+1 | 27-07-2021 12:21
510. Eski yorumlara bakıyorum da vay be dedirtiyor adam kendine. 2018 yılında taze yayıncı olarak anılan adam Twitch'in kralı durumuna gelmiş. İzleyicilerine önem veren bir kaç büyük yayıncıdan biri.


+3 | 31-07-2021 04:05
/53
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/53