EDRP Twitch Sözlük

EDRP

141. silahların damageleri gayette yerinde svyi başından beri izleyen bir insan olarak aklerle daldıkları zaman direk yok etmekleri bok gibi bir roldü texasa dönmüştü direk rol bitiyordu...


0 | 19-10-2020 03:26
142. bugünkü yapılan rol demeye binbir şahit isteyen tenin her zaman ki gibi gun rplerini izlerken dobenin fearrp yapmayışı, şakirin ooc küfürleri, iki kelimeyi bir araya getiremeyen minedsin shitfest hareketleri rezalet rollerine kitle yönlendirmesi oyun oldugunu unutup rage geçirmesi '''demek isterdim ama kendisi zaten kendisinin rol yapmıyor oluşu...yönetim hala nasıl böyle bir oyuncunun rp yapmasına nasıl izin veriyor anlamıyorum sv çökünce arkadaşlarıyla toplanıp rol değerlendirmesi yapması da ayrı bir komik kitle yönlendirmeye devam ettiler ve kado dahil yönetim ses etmedi... ben karşı tarafa üzüldüm başarılı ekip olmuşlar fakat rol yapmayı bilmeyen insanlarla aynı ortamda bulunup 'yakın arkadaşları' diye ban atılmamasına özellikle ten ekibinin korumaya devam etmeleri svnin kalitesini daha da aşağı çekiyor her yayında böyle olaylar görmekten sıkıldım sürekli polislerle çatışma olması rol bilmeyen minedsin karşı tarafa rageleri çok yazık ... sv oyuncularını ve izleyicilerini soğutmaktan başka bir şey olmuyor


+1 | 19-10-2020 03:36
143.
(bkz:)
normalde mineds'in ragelerinin çok saçma olduğunu düşünürüm fakat en son yapılan rolde çatışma halinde oldukları grup 6 kişi ile yapılan banka aracının içinde ve etrafında 8 kişi dolaşıyor sonrasında ise aralarından kaçırdıkları kişiyi yine 8 kişi sorgulamaya gidiyorlar basılan taraf oldukları için 8v4 fight çıkıyor.Şakir'in ooc küfürleri derken fight içinde ettiği küfürden bahsediyorsan Şakir'den çok karşı taraftaki Gurur karakterinin ooc tilt olduğunu düşünüyorum.Benim düşüncem mineds'in yerinde kim olsaydı bu rolde sinirlenirdi.


+5 | 19-10-2020 18:25
144. Minedsin sözde son uyarisiydi süresiz banlanip bani acildiginda son uyarısı denmesine ragmen adam hala aynen devam ediyor dünkü olaydan dolayı 7 gün ban yemiş e son uyarisisi degilmiydi?


0 | 19-10-2020 21:10
145. Habire rol yapamayanlar konuşulduğuna göre sözlük kitlesinin sadece rol yapamayanları izleyip diğer rol yapanları seyretme konusuna hiçbir şans vermediğinden emin olduğum GTA RP sunucusu. Her gördüğüm post "mineds şöyle mineds böyle" e abi izleme? Madem o kadar nefret ediyorsun, hala rollerini niye izliyorsun? Başka rolünü yayınlayan yok mu?


+5 | 21-10-2020 04:49
146. Yaklaşık 5 aydır açık olan serverın neredeyse her gün yayınlarını izledim. Serverın en büyük sorunu diğer serverlerdede olduğu gibi izleyicileridir. ten ekibine ihanet eden yılmazın ihanetinin yaklaşık 2 ay sonra serverın baronu diye hitap edilen erşanın kulağına gelmiştir daha konuşmanın ortasında cabbar abisine büyük bir hevesle yazan erşan karakterinin hevesleri, cabbarın sal boşver demesiyle son bulmuştur. sebebi belli. zaten hali hazırda aktif bir illegal savaş içerisinde olan ten ekibinin kaybettiği ilk illegal savaşta chatin gidip karşı tarafın chatine yazdıkları rollerin nasıl blocklandığının kanıtıdır. Sosyal rp yok diyen arkadaşlar çatışmasız eğlenceli sosyal mekanlarda sohbet edilen şarkı ve müzik yapılan mekanlarda geçen yayınları izlemeyip serverda zaten nadir bulunan illegal savaşlarda başka chatlere gidip kaç kişisiniz lan,bu nasıl roldür,siz daha bizi tanımamışsınız, diyerek oynanma amacı eğlenmek olan oyunu sanki milli maçmış hevesi ve heyecanıyla izlemeleridir.Bizde bu chat olduktan sonra bekledikleri rolleri yapmamızı istemesinler.


+2 | 21-10-2020 12:55
147.
(bkz:)
Aynı şekilde sunucunun başından beri her gün yayınları ben de izledim. Serverin en büyük sorunu izleyiciler olmakla birlikte oyuncularda buna dahildir. O gün Mineds i izlerken sağ üste gelen bildirimi gördüm ve karşı ekibin Mineds i vurduktan sonra yayın açmasına şahit oldum. Herkesi geride bırakıp Cabbar karakterini almaları zaten çok saçmaydı bu rol Dobe karakteri üzerinden gelişirken birden ne olduysa Cabbar karakterini aldılar. Yönlenen kitlenin haklı bir şekilde yönlendiğini düşünmekteyim. Dün Mineds'in wl sinin alındığını öğrendim tam bir komedi. Kendisini ne kadar sevmesemde son olayda gerçekten sinirlenmekte haklıydı.


0 | 21-10-2020 15:04
148. Ben karşı tarafa hiçbir şey demedim yanlız sosyal rp yok yada server gun rp diyen sadece soygun yapılıyor diyen kitlenin yapılan rol paslaşmalarının ardından rakip illegalin chattinde toxiclik yapmasına laf ettim. Onlardan korkulduğu için zaten başka yapılacak rol kalmıyor.


0 | 21-10-2020 17:20 - 21-10-2020 17:21
149. minedsin wlsi alınmış sonunda emre svyi güzelleştirmek adına güzel şeyler yapmaya başlamış eminim oyuncularda derin bir nefes almıştır..


0 | 21-10-2020 18:44
150. Bu server açıldıgından beri takip ediyorum. Gerek eğlendim gerek hüzünlendim . Cabbarın ve Şahanın perma ban yemesi beni üzdü. Serverdaki banlanları başkalarının agzından duyuyoruz . Herhalde kitle yönledirmeden ban yediler . Svde ayrıca 1 haftalık karekterlerin 5 aylık ekiplere kafa tutması çok ama çok saçma . Sanki karekter wl alınmadan önce bütün oyuncuları tanıyordu . edRP F


+5 | 21-10-2020 22:57
/18
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/18