Başkasının yancısı olup yayıncı olmak Twitch Sözlük

Başkasının yancısı olup yayıncı olmak

1. (Burada yayıncı olmak derken bunu iş haline getirmek.) Bunun üzerinde bir süre kafa yordum böyle bir şey olabilir mi diye. Büyük bir yayıncının yancısı olup yayın açınca başlarda izlenme sayın yüksek oluyor tabi ama bir süre sonra eninde sonunda başarısız isen insanlar zaten sıkılıp izlemezler seni, yani olması gereken bu ama gerçeğe bakarsak baya baya bütün yancılar piyasada baya stabil 300 ile 7k arası kadar izleniyor. Bu insanlar başarılı mı yoksa gerçekten insanlarımız sadece yancısı olduğu için zamanlarını mı sikiyorlar sadece? Yani sıkıldığı bir yayını saatlerce izleyecek kadar salak olamazlar değil mi?


0 | 23-08-2021 22:26
2. cidden çok fazla uğraşılarak 1 2k bandına getirilmiş adamlar var ve orada sabit kaldılar izleyicileri de gitmiyor ilginç bir şekilde demek ki kalan kalıyor herkesim bir alıcısı var ama o başlarda yayıncıları sevdirilmeye çalışılması çok kötü be olmadığı biri gibi tanıtılıyorlar genelde.


0 | 24-08-2021 01:06
3. Elraenn, kendinemuzisyen, jahrein. Bunların yancıları en güzel örneklerdir. Mesela holmes e bakalım. Jahrein ile kankayken yayınları normalin daha üstünde izlenmeye başladı, ardından elraenin kankası oldu sonra yayınları tekrar daha fazla izlenmeye başladı. Benim gözümde çoğunun bir vasfı yok. Çoğu izleyici salak olduğu için bu yancılarda izleniyor.


+2 | 24-08-2021 16:17
4. Bunda bir sorun görmüyorum.Twitch'in az izlenen kanallarında gezmeyi severim,az izlenip çok kaliteli yayınlar yapan kanallar var,ama hiçbiri 5 izleyicinin üzerine çıkamıyor.Mesela Zade'de jahrein ile yayınlar yapmasa bu kadar izlenmezdi.Büyük yayıncıların yancısı olmakta bir sorun yok,büyümek istiyorsan şans yaratıcaksın.


+1 | 03-09-2021 21:50
5. Gayet normal olan bir şeydir. Hiçbir yerden görünürlük kazanmadan ''Hadi ben yayın açıyorum ya'' diyerek başarı elde etmek mümkün değildir. Şu anda izlediğiniz çoğu yayıncının yancı olmadığı, diğer büyük yayıncıdan görünürlük kazanmadığı, kendi başına bir şeyler yapmaya çalıştığı bir alternatif evren düşünün. Hepsi Twitch gözatın dipsiz derinliğinde kaybolup gidecek, harcanmış olacaktı.


+1 | 04-09-2021 16:03
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1