BasarCos Twitch Sözlük

BasarCos

1. bir insanın oyun yaşantısında görüp görebileceği en ağlak, en hazımsız, en çirkef oyuncu profilinin yayıncı versiyonudur. hearthstone'dan başka oyun pek oynamaz, zaten hearthstone'u da pek becerebildiği söylenemez. (zaman içerisinde kartları ezberlemek iyi oynamak anlamına gelmiyor). geçenlerde turnuvada 10 bin dallırs kazanmış bu şahıs. nasıl şans faktörüyle kazandığını da gördük. böylesi şansa dayalı bir bir kart oyununda şayet istediği gibi bir oyun olmazsa kudurup ağlayarak sağa sola saldırması, chattekilere ve oyunculara alenen sövmesi nasıl bir ruh halinde ve karakterinde olduğunu gösteriyor. bu kişi ayrıca bir üniversitede öğretim görevlisiymiş. yazık öğrencilerine.

bir yayın boyunca hem karşıdaki oyunculara hem de chattekilere karşı duyabileceğiniz bazı laflar: gerizekalı, eksik zeka, beyinsiz, it, itin çocuğu, köpek, köpek evladı, hayvan evladı, onun bunun çocuğu, şerefsiz, öküz vb. gibi. artık izleyicisi 'ben hastayım problemliyim' diye haykıran o yapay hareketlerine alıştı da bu hakaretler artık haddini aşmış durumda. keşke girdiği arenalarda karşı tarafın ismi gözükse de aleni şekilde hakaretten bu arkadaşı blizzard oyunlarından uzaklaştırsalar. tabi anonime sövmenin verdiği özgüvenle yapıyor bunları orası kesin.

ne diyelim, sen yine de bu kadar önüne gelene sövme koçum. yarın bir gün sert kayaya çarparsın, sıkıntılı birine denk gelirsin. zaten 40 küsür yaşlarında silik bi tipsin. yaşının adamı ol. bak çocuğun da oldu allah analı babalı büyütsün, o üst katındaki komşunun çocuklarına da sövme. hadi bakayım.


+1 | 13-04-2021 00:12
2. Cidden guilty pleasure'üm kendisi ya. Yayında çıldırcak gene diye zevkle izliyorum. ahahahahahahahh


0 | 21-04-2021 18:39
3. Tanımıyorum, iyi ki de tanımamışım dedirttirdin. @1


0 | 21-04-2021 19:55
/1
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/1