Baboli Twitch Sözlük

Baboli

21. ''edit2: ha bir de siz burcay deyince açtım baktım bilmiyordum.''
Adam daha suçlayıcı cümleler kurup, elinde yazılı görsel video her ne ise kanıt ve kanunen kanıtlanmış hiçbir data olmadan itham ettiği kişinin yıllarca yayın yaptığı platformda ki önceki ismini bilmiyor eyvah eyvah..

Tahmin yürüterek ahkam kesmek ön yargı ve iftiranın babası zaten onu söyledik bu arkadaş ek olarak bilgi fakiri olduğunu da itiraf etmiş.

Zavallı bir açıklama, daha fazla Kâle alıp yorum yazmanın manası da kalmadı.


+2 | 09-01-2022 16:14
22. Aile babası , kendi hayatını yaşayan bir kaliteli twitch yayıncısı


+1 | 18-09-2022 01:58 - 23-11-2022 05:19
23. twitchde bırakın küfürü hakaret içerikli bile olmayan basit bir eleştiriyi bile kaldıramayıp direk hiç uyarmadan ban atacak kadar basit ve egolu bir insan haksız yere ban atmakta çok usta ve çok adaletli eleştirilere karşı çok açık bir insan (!)
ban yeme sebebim de korku yayınında rastgele donate atan kişiler sürekli korkunçlu donateler atıyorlardı ve bende bunları kapayabilir misin oyundan çıkan şeyle korkmak başka rastgele gelen donateden korkmak başka hazırlıklı olmuyor insan dedim ve bundan ötürü dediklerimi okuyup saçma sapan şeyler söyleyip para kazanmam lazım benimde diyerek
direk banladı böylelikle kaliteni belli etmiş oldun
keşke böyle direk banlamak yerine eleştirilere karşı açık olup en azından bundan hoşlanmıyorsan yayından çıkabilirsin arkadaşım bu özelliği kaldıramam diyebilirdin bende uzatmayıp yayından çıkardım 39 yaşında bir insansın ama bu kadar basit birşey için insanları çok rahat cezalandırabilecek kadar da olgun bir insansın (!) babolicim


+1 | 13-06-2023 04:38
24. bu baboli dediğiniz adamı gözünüzde çok büyütüyorsunuz sanırım. Bu adam tanınmak için twitch'te şişme bebek çekilişi yapmış adam. Grimnax bunu promote edip duruyordu. Kısacası varoş, vasıfsız bir adam.


0 | 14-06-2023 08:40
/3
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/3