Adal Twitch Sözlük

Adal

21. Enes Batur'a sallayan Jahrein bu çocuğu övüyor. Çelişki? Çocuk yabancı youtube videosunu çalıp üstüne o videonun sahibine bir de benim videomu çaldı diye ifitra attı ya ben bu ikiyüzlülüğe şaşırıyorum.


+9 | 17-01-2021 19:01
22. Minecraft izlemeyi pek sevmem, hatta bir youtuber izlemeyi de sevmem, fakat şu son zamanlarda Rekkitz`in kurduğu Minecraft serveri sayesinde bol bol gördüğüm Adal`ı gayet sevdim. Yazıları okurken Adal`a çok fazla içerik çalmış diye yüklenen arkadaşlara rastladım, şahsen bir içeriğin çalınıp çalınmaması umurumda değil, Ha tabi içeriğin orjinal olması onu daha iyi bir hale getirir buna kesinlikle katılıyorum fakat izlediğim içerik güzelse, bana bilgi katıyorsa, kötü zamanımı eğlenceli geçirmeme yardım ediyorsa izlenir. Yok çalınmış da yok ilk önce şu adam yapmış da falan umurumda değil gerçekten. Sizin de olmasın, siz içerik polisi değilsiniz.

İlk önce yayınlarda gördüm fakat Youtube kanalına bakınca bir kanaldan ziyade, sadece Minecraft videoları bulunan bir arşiv gibiydi. Çeşit çeşit her türlü Minecraft videosu vardı, farklı farklı modlar mı dersiniz kurduğu ekip ile olan videolar mı dersiniz benim bile Minecraft ilgimi çekmezken izlemeye başladığım ilk Minecraft kanalı oldu, bazen yemek yemeden önce arkaya açarım bir Adal videosu Minecraft oynarken yaşadığı komikli/ciddili olayları anlatır yemek yerken harcadığım 10-15 dakika güzel geçer. Bu arada kendisi sadece Minecraft videoları çekmiyor, çeşitli oyunların bilmediğimiz ya da fark etmediğimiz hikayelerini çok güzel bir diksiyon ile gerçekten akıcı bir şekilde anlatması gerçekten hoş, hepsini izleyecek zamanım yok fakat zamanı bol olana izlemesi keyifli bir youtuber ve yayıncı.


+2 | 17-01-2021 22:23 - 17-01-2021 22:29
23. şahsen yayınlarını pek izlemiyorum. jahreine konuk olduğu yayınlardan gördüğüm kadarıyla biraz utangaç ama eğlenceli bir kişi. jahrein gibi twitchin top 3 ünde olan bir yayıncıyla birlikte olmasından mıdır bilinmez cidden utangaç gibi gözüküyor. adalı suçlayamam, ben de onun yerinde olsaydım ben de bayağı utanır ve heyecanlanırdım hatta heyecanımdan aptal saptal şeyler bile yapabilirdim ama adal konuk olduğu yayınlarda bence gayet eğlenceli. üstlerdeki bir arkadaş "Enes Batur'a sallayan Jahrein bu çocuğu övüyor." demiş. arkadaş en azından aldığı içeriği kötü hale getirip sunmuyor. youtubeden birkaç videosunu ve orjinal videolarını izledim. cidden kaliteli iş yapmaya çalışıyor ve neredeyse de kalite kokan videolar yapabiliyor. bazı eksiklikleri var ama kendini toparlayabilir gibi gözüküyor.


+1 | 18-01-2021 10:13
24. kendi halinde minecraft oynayan ufaklık. youtube'daki öğretici içerikleri bizler için iyi oluyor.


0 | 04-02-2021 16:14
25. Önceden prim ve clickbait yapardı twitichde en başta ortalama 300 izlenirken twitch rivalsdan sonra deli gibi izlenmeye başladı nasıl para kazanacağını biliyor


+1 | 18-02-2021 16:54
26. twitch panelinde "Hangi okul ve bölümde okuduğumu söylemiyorum. Niye diye de sormayın çünkü anlamı yok." yazan yayıncı. bu yazıyı görene kadar izlemesem de sempatik olduğunu düşünüyordum. ama bu yazıyı gördükten sonra tek düşündüğüm cool olmayan çalışan bir ergen olduğu.


0 | 21-02-2021 01:24 - 21-02-2021 01:34
/3
bizi takip edin    
iletişim için       

Canlı yayın


/3